700 TL SSD önerisi

Cellat87

Hectopat
Mrb arkadaşlar bir tane SSD almayı düşünüyorum ama ne alsam karar veremedim. Herkes dram olan bir ürün al diyor ama tercih yaparken biraz kararsız kaldım mesela Corsair MP510 ile Samsung 980 arasında kaldim. Samsung yeni teknoloji bir ürün ama dram yok üzerinde Corsair ise eski teknoloji fakat hem fiyat olarak ucuz hem de özellik olarak daha yüksek. Bana bu modellerden başka üründe onerebilirsiniz neden onerdiginizi de yazar iseniz sevinirim. 700TL bütçem var dahası yok maalesef. Şimdiden teşekkürler.
Not; ürünleri hb üzerinden almam gerekiyor başka bir yerden alamıyorum maalesef ona göre öneri verir iseniz sevinirim.

Screenshot_20210817-203506_Hepsiburada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni çok hafif aşıyor ama indirimle 750 TL gibi bir fiyata geliyor ve 970 EVO Plus klasmanında bir SSD kendisi ayrıca DRAM'de bulunduruyor ve dediğin 2 SSD'den de daha iyi bir ürün.

Eğer bütçem yetmiyor dersen attığım bu SSD'de kesinlikle üzmez.

Bütçeni çok hafif aşıyor ama indirimle 750 TL gibi bir fiyata geliyor ve 970 EVO Plus klasmanında bir SSD kendisi ayrıca Dram'de bulunduruyor ve dediğin 2 SSD'den de daha iyi bir ürün.

Eğer bütçem yetmiyor dersen attığım bu SSD'de kesinlikle üzmez.

Black iyi gibi duruyor evet teşekkürler yanıtınız için. Peki Crucial P2 var fiyatı bayağı uygun ve bayağı iyi diyorlar nedersiniz alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı