700 TL SSD önerisi

Bütçe
700

XLlonKJEE

Hectopat
Anakart
Gigabyte b450m S2h
Adata SU630 480GB modelini kullanmaktayım, haliyle yazma hızları yarıya düştü markanın dandikliğinden.(yaptık bir hata zamanında)
Bunun yanına Windows'u da içine kuracağım yeni bir SSD arıyorum.

Bulduğum SSD'ler bunlar;

Bu fiyat bandında SSD önerileriniz varsa açığım hocalarım.

Adata SU630 480GB modelini kullanmaktayım, haliyle yazma hızları yarıya düştü markanın dandikliğinden.(yaptık bir hata zamanında)
Bunun yanına Windows'u da içine kuracağım yeni bir SSD arıyorum.

Bulduğum SSD'ler bunlar;

Bu fiyat bandında SSD önerileriniz varsa açığım hocalarım.

Bu fiyata en iyisi Kingston SSD'si ancak biraz daha kalitesiz marka seçip GB ı yükseltmek isteyebilirseniz bu mümkün aynı fiyata.

Bu fiyata en iyisi Kingston SSD'si ancak biraz daha kalitesiz marka seçip GB ı yükseltmek isteyebilirseniz bu mümkün aynı fiyata.

Adata'yı da aynı anda kullanacağım için SSD'nin kapasitesine ihtiyaç duymuyorum hocam zaten halihazırda 480GB kullanmaktayım fazla doldurmuyorum bilgisayarı.😁

A400 2D NAND kullanan berbat bir ürün. Markaya göre yorum yapmasanız keşke.

A400 dediğim sebepten alınmaz.
Exceria sorunlu, alınmaz. Toshiba TR200'ün aynı.
Green SN350 de alınmaz. Çok düşük bir ürün.

Exceria NVMe alınır.

A400 2D NAND kullanan berbat bir ürün. Markaya göre yorum yapmasanız keşke.

A400 dediğim sebepten alınmaz.
Exceria sorunlu, alınmaz. Toshiba TR200'ün aynı.
Green SN350 de alınmaz. Çok düşük bir ürün.

Exceria NVMe alınır.

Samsung almayı düşündüm ancak gerçekten fiyatları can yakar seviyede varsa 480GB-500GB aralığında link atarsanız sevinirim hocam.

Samsung almayı düşündüm ancak gerçekten fiyatları can yakar seviyede varsa 480GB-500GB aralığında link atarsanız sevinirim hocam.

700 TL bütçe ile alınamaz Samsung maalesef.

Ek olarak Samsung abartılıyor. Modele bakmak gerek. Samsung marka olup iyi olmayan ürünler de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı