700 TL Valorant için mouse önerisi

Bütçe
700 tl

lufe

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 700 TL ödeyebilirim. Daha uygun olursa da olur.

Ben Endgame XM1r düşündüm, sensörü iyi ama karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 700 TL ödeyebilirim. Daha uygun olursa da olur.

Ben Endgame XM1r düşündüm, sensörü iyi ama karar veremedim.
Kol oyuncusumusun bilek mi mouse yi nasıl tutuyorsun bunları söyle ona göre bende sana 1-2 mouse öneririm. Not: 7 senedir cs ve çıktığından beridir neredeyse profesyonel şekilde valorant oynuyorum ama bıraktım :D

Çok profesyonel oyuncu değilseniz 700TL mouse almanıza gerek yok. Logitech G102 ve G300s kullandım, ikisi de güzel fareler.

Valorant'ta immortalım G203 var şu anda biraz ara vermiştim espora başlamayı düşünüyorum.
Model o Wireless onerecektim ama butcenizi biraz asiyor.

Wireless alacaksam biraz daha ekleyip G PRO Hero alırım Wireless sevmiyorum ben.

Kesinlikle XM1r eline göre uygunsa almalısın.
Bence çok güzel bir mouse değil yani evet konforlu ama 650 tl civarında bir mousenin açıkçası ben bir tık daha şaşalı olmasını tercih ederim sonuçta 650 tl veriyosun tabi arkadaşa kalmış bence tasarımı aşırı sade.

Söylediğiniz mouse alınır. Ek olarak Razer DeathAdder V2 öneririm. Razer Deathadder V2 Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe.
Eğer bütçenizi 300 400 TL arttırabilirseniz FPS oyunları için en iyi mouse budur Logitech PRO Wireless Optik Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe. sensörü en iyisi. Ama sizin bütçenizde önerim söylediğiniz mouse XM1r en iyi opsiyon olacaktır.
1. O mouse en iyisi degil. 0 aliniyorsa GPX Superlight varken yuzune bakilmaz.
2. Sensoru de en iyisi degil. Farki anlamaniz imkansiz tabii ama Focus+ kagit uzerinde cok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı