700 TL Valorant için mouse önerisi

Bütçe
700 tl
Siralaman nedir? Meraktan soruyorum.

Model D de bakabilirsiniz. Neden kablosuz istemiyorsunuz?

Son sezonlarda 2 maç peş peşe boostlanmış adamlar geldi duvar atıyorlar duvarın yarısı yok sinir oldum son sezon girmedim immortal 3 civarıydım bayagıdır ciddi oynamasamda Valorant FACEIT giriyorum daha eğlenceli geliyor. Yakında takım düşünüyorum ondan mouse değiştirecektim.
Bir tık daha yüksek DPI değeri deneyebilirsiniz mesela 800 ya da en fazla 1600 daha akıcı olmasını sağlayacaktır testlere göre. Valorant Sensitivity Converter & Calculator - GamingSmart.com

Operator ve Phantom çok kullanmıyorum vandal kullandıgım için sensi ve DPI'ı düşürdüm.

Son sezonlarda 2 maç peş peşe boostlanmış adamlar geldi duvar atıyorlar duvarın yarısı yok sinir oldum son sezon girmedim immortal 3 civarıydım bayagıdır ciddi oynamasamda Valorant FACEIT giriyorum daha eğlenceli geliyor. Yakında takım düşünüyorum ondan mouse değiştirecektim.
Bu arada eğer 1600 da oynamak istersen 0.143 sens 1600 dpi seçersen eskisinin bir e bir aynı sensinde ama yüksek dpi da oynadığın için testlerle ve doğrulanmış bilgilere göre daha akıcı olacaktır tabi Windowsdan fare hızlandırmasını devre dışı bırak herkes öneriyor bunu zaten birde 1600 e çekince işaretçi hızınıda düşürmen gerekir.

Bu arada eğer 1600 da oynamak istersen 0.143 sens 1600 DPI seçersen eskisinin bir e bir aynı sensinde ama yüksek DPI da oynadığın için testlerle ve doğrulanmış bilgilere göre daha akıcı olacaktır tabii Windows'dan fare hızlandırmasını devre dışı bırak herkes öneriyor bunu zaten bir de 1600'e çekince işaretçi hızınıda düşürmen gerekir.

800 DPI 0.2 yapabilirim belki ama bu sens ve DPI'a çok alıştım.

Operator ve Phantom çok kullanmıyorum vandal kullandıgım için sensi ve DPI'ı düşürdüm.
Faceit dediginiz VPD mi Turkish Pro mu?
Farkedemezsin diyorsun tamam farkedemeyeceğini biliyorum ama bende sana oyunda denersen farkını anlarsın diyorum.
Aynen kardesim, oyunda farki anlasiliyor ya zaten o yuzden butun profesyonel oyuncular 1000 Hz kullaniyor. Bu adamlar enayi mi kullanmiyor o zaman? Biraz aklinizi kullanin, sizde var diye iyi olmuyor. Birazcik dusunun yahu bu adamlar niye kullanmiyor o zaman? Razer niye sponsor olup gercekten tanitmiyor? Cunku bir artisi yok. Daha fazla da ugrasmayacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı