700 TL yazıcı önerisi

CheEs502

Hectopat
Daha fazla  
Yazıcı önermenizi rica ediyorum, farklarını türlerini vs. hiç bilmiyorum yazıcılardan anlayan arkadaş varsa önersin lütfen.
Yeri gelir kazanım testlerini çıkartırım belki 200 sayfa civarı (nadir olur 6 ayda bir falan) ama genellikle ufak tefek çıktılar çıkarırım. 2 sayfa 5 sayfa falan.
İnternette lazer püskürtmeli diyor internete baktım ama farkı anlamadım pek.
Bütçe 600 700.

Yazıcı önermenizi rica ediyorum, farklarını türlerini vs. hiç bilmiyorum yazıcılardan anlayan arkadaş varsa önersin lütfen.
Yeri gelir kazanım testlerini çıkartırım belki 200 sayfa civarı (nadir olur 6 ayda bir falan) ama genellikle ufak tefek çıktılar çıkarırım. 2 sayfa 5 sayfa falan.
İnternette lazer püskürtmeli diyor internete baktım ama farkı anlamadım pek.
Bütçe 600 700.
Hocam fiyat durumlarını bilmiyorum ama tanklı yazıcılar çok çok uzun gidiyor . Toner olarak. Eğer bulabilirseniz tanklı alın. 6 ay gidiyor durmadan 200 sayfalık çıktı çıkarsanız bile. Bulabilir misiniz bilmiyorum ama 2. el veya 0 bir tanklı bulmaya çalışın

Hocam fiyat durumlarını bilmiyorum ama tanklı yazıcılar çok çok uzun gidiyor. Toner olarak. Eğer bulabilirseniz tanklı alın. 6 ay gidiyor durmadan 200 sayfalık çıktı çıkarsanız bile. Bulabilir misiniz bilmiyorum ama 2. el veya 0 bir tanklı bulmaya çalışın

Hocam tanklıların ne farkı oluyor bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam tanklıların ne farkı oluyor bilgilendirirseniz sevinirim.
Söyle söyleyeyim hocam. Tanklı olmayan yazıcınızda ayda bir 50 TL'lik kartuş basarsınız. Basit bir ödevi bitiremeden kartuşunuzun bittiği bile olur. Tanklılarda ise 6 ayda 1 değiştirirsiniz. Tanklı yazıcılar biraz daha pahalı olur . Ama uzun vadede çok daha karlı olur.

Söyle söyleyeyim hocam. Tanklı olmayan yazıcınızda ayda bir 50 TL'lik kartuş basarsınız. Basit bir ödevi bitiremeden kartuşunuzun bittiği bile olur. Tanklılarda ise 6 ayda 1 değiştirirsiniz. Tanklı yazıcılar biraz daha pahalı olur . Ama uzun vadede çok daha karlı olur.
Öncelikle teşekkür ederim, hocam peki bu lazer olanların olayı ne bir de tanklılar nasıl dolduruluyor.

Öncelikle teşekkür ederim, hocam peki bu lazer olanların olayı ne bir de tanklılar nasıl dolduruluyor.
Lazerler renksiz çıktıları çok daha hızlı çıkarıyor diye biliyorum. Tanklılarda ise şurdaki tüplerden var. Bende Epson l 3151 var alalı 1 yıla yakın oldu renkliler hala yarıyı geçmedi . Siyah da geçen hafta bitti galiba. (Ayda yaklaşık 300 sayfa askı yaptım . Renkli)
Bunu normal bbir şeklde dolduruyon.

Lazerler renksiz çıktıları çok daha hızlı çıkarıyor diye biliyorum. Tanklılarda ise şurdaki tüplerden var. Bende Epson l 3151 var alalı 1 yıla yakın oldu renkliler hala yarıyı geçmedi. Siyah da geçen hafta bitti galiba. (ayda yaklaşık 300 sayfa askı yaptım. Renkli)
Bunu normal bbir şeklde dolduruyon.

Sağ olun hocam yordum.

Geri
Yukarı