700 TL'ye kulaklık önerisi

Bütçe
700
G230 um var zaten bu da ona benziyor sanırım. Kaba kulaklık sevmiyorum hafif olması önemli

Cloud 2'yi alıp kullandığın zaman keşke daha önceden alsaymışım diyeceksin. G Pro X kullandım, Kraken TE kullandım, Arctis 7 Wireless kullandım... Cloud 2 FPS oyunlarında bir numara F/P olarak.

Bu stüdyo müzik kulaklığı değil mi?
Arkadaş FPS oyunları istemiş ama yanlışsam düzeltin.
Fark etmiyor. Hatta bu kulaklık çoğu Steelseries kulaklığı parçalar atar çöpe. Sadece Steelseries de değil, HyperX, Razer, çoğu popüler ne marka varsa parçalar. Ped değiştikten sonra kesinlikle bir daha başka kulaklığa bakmazsınız 10 sene. Oyuncu kulaklıkları 2 sene dayanmıyor.

Bu stüdyo müzik kulaklığı değil mi?
Arkadaş FPS oyunları istemiş ama yanlışsam düzeltin.
Arkadaşı suçlamak için söylemiyorum ama bende son zamanlarda kulaklık almayı düşünüyoru, kulaklık konularına göz atıyorum, her seferinde de aynı kulaklığı öneriyor. Arkadaşı profil fotodan ve önerdiği kulaklıktan biliyorum :D
G230 um var zaten bu da ona benziyor sanırım. Kaba kulaklık sevmiyorum hafif olması önemli
Hafif istiyorsan zaten Hyperx ler ooldukça ağırdır. Logitech g335 baya hafiftir başka da hafif bulabileceğini sanmıyorum. Bence hafiflikten vazgeçmen lazım bu fiyata kulaklık + kalite arıyorsan.

Fark etmiyor. Hatta bu kulaklık çoğu SteelSeries kulaklığı parçalar atar çöpe. Sadece SteelSeries'de değil, HyperX, Razer, çoğu popüler ne marka varsa parçalar. Ped değiştikten sonra kesinlikle bir daha başka kulaklığa bakmazsınız 10 sene. Oyuncu kulaklıkları 2 sene dayanmıyor.

Anladım ama arkadaşa mikrofon da lazım.

Arkadaşı suçlamak için söylemiyorum ama bende son zamanlarda kulaklık almayı düşünüyoru, kulaklık konularına göz atıyorum, her seferinde de aynı kulaklığı öneriyor. Arkadaşı profil fotodan ve önerdiği kulaklıktan biliyorum :D

Hafif istiyorsan zaten Hyperx ler ooldukça ağırdır. Logitech g335 baya hafiftir başka da hafif bulabileceğini sanmıyorum. Bence hafiflikten vazgeçmen lazım bu fiyata kulaklık + kalite arıyorsan.
Hocam bu dolarda alabilenecek en iyi kulaklık bu şu an. İsteyene ben her türlüsü öneririm kulak içi, kulak üstü vs.
G335 önermiyorum. Ağır ses kartı isteyen bir kulaklık. Ayrıca ses kalitesi çok da aman aman değil.

Geri
Yukarı