700 TL'ye kulaklık tavsiyesi

• Konuyu başlatan LUNA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 2B
cloud alpha ile ne farkı vardır ses kalitesi bakımından
Mikrofonun ses kalitesi daha iyi. Ses filtresi de gayet iyi, genel olarak iyi tasarlanmış bir kulaklık dışarıdan neredeyse ses almıyor diyebilirim. 2 aydır kullanıyorum ve sürekli Discord gibi uygulamalarda aktifim. Ve fazlasıyla memnunum. 7.1 olarak Alpha belki daha iyi olabilir ama arada ciddi bir fark yok. Steelseries Engine programı ile fazlasıyla kulaklığı kişiselleştirebiliyorsunuz. Technopatın Artics 5 incelemesini izleyebilirsin. Dediklerimi daha da iyi anlarsın.

Mikrofonun ses kalitesi daha iyi. Ses filtresi de gayet iyi, genel olarak iyi tasarlanmış bir kulaklık dışarıdan neredeyse ses almıyor diyebilirim. 2 aydır kullanıyorum ve sürekli Discord gibi uygulamalarda aktifim. Ve fazlasıyla memnunum. 7.1 olarak Alpha belki daha iyi olabilir ama arada ciddi bir fark yok. Steelseries Engine programı ile fazlasıyla kulaklığı kişiselleştirebiliyorsunuz. Technopatın Artics 5 incelemesini izleyebilirsin. Dediklerimi daha da iyi anlarsın.
teşekkürler yardımın için

Daha Alpha'nın 7.1 olmadığından haberin yok, gelmiş burada karşılaştırma yapıyorsun. Neden bu kadar meraklısınız kendi malınızı övmeye anlamıyorum.

İki kulaklığı da denemiş biri olarak söylüyorum Ses kalitesi olarak Cloud Alpha daha iyi, konfor olarak ikisi de çok başarılı. Mikrofon kalitesi ise Cloud Alpha tarafında ses kaynağınıza bakıyor, eğer iyi bir ses kaynağınız var ise Cloud Alpha'nın mikrofonu çok daha temiz olur.

HyperX Cloud Core kullanıyorum 1.5 yıldır. Aşırı memnunum bozulsa direk HyperX Alpha alırım Steelseries kullanmadım. Herkes discord da sesimin iyi geldiğini söylüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı