700 TL'ye oyun kulaklığı tavsiyesi

Demekki kafanızda bu modele karar verip gelmişsiniz. Öyleyse gelip burada soru sormanın manası ne anlamıyorum. Arkadaş yaşadığı sorunu söylemiş. Tamamen sizin iyiliğiniz için. Ha ayrıca 700 TL bütçeye sahip olupta gidip Razer almakta ayrı bir mevzu.
Düşünerek gelmedim.arkadaş razer in tüm kulaklıklarıni öneririm dedi bende hepsini karsilastirdim. Telefonda da uyumlu olduğu için kraken pro v2 aldım ve az önce geldi

Düşünerek gelmedim.arkadaş razer in tüm kulaklıklarıni öneririm dedi bende hepsini karsilastirdim. Telefonda da uyumlu olduğu için kraken pro v2 aldım ve az önce geldi
Bence güzel bir seçim olmuş eğer başka bir kulaklık beğenmezsem benim de bir sonraki kulaklığım razer olacak.

Plantronics Sennheiser gibi markalar ses konusunda dünyanın en iyileri arasında fakat Razerinde kendine has bi kalitesi mevcut çok gömmemek lazım :)
700 tl bütçe ile 530 tl fiyatı olan kraken pro v2 i almakta ayrı bi mevzui :))
690 tl e Corsair Void Pro Wireless alınabilirdi fakat Razer Krakende iyi bi tercih (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı