700 TL'ye oyun önerisi

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda Modern Warfare 2 2022 var ama o paraya tonla oyun alabilirim öneriniz var mı? Xbox üzerinden yılbaşında ise Elden Ring alacağım o yüzden Elden Ring yazmayin.

Hazır yaz indirimide var iken Steam üzerinden,
Dying Light 2
Star Wars oyunlarını seviyorsan, Jedi: Fallen Order
Sıra tabanlı strateji oyunlarını seviyorsan, XCOM2(Zor bir oyundur)
Red Dead Redemption 2
Futbol merakın varsa kesinlikle Fifa 22
Araba oyunlarına merakın varsa Forza Horizon 4-5 incele veya NFS serisine göz at.
Rainbow Six Siege
Insurgency: Sandstorm (aşırı gercekci savaş oyunudur)
Resident Evil Village
WWE Merakın var ise WWE 2K22
Far Cry 5
Devil May Cry 5

Bu oyunların her biri bence çok iyi oyunlar. Sevmediğin tarzda oyunlar olabilir. Sevdiğin konu ve tarzda ki oyunları satın alabilirsin. Ben alacak olsam dying light 2, ınsurgency sandstorm, rdr2, resident evil village ve jedi fallen order alırdım örneğin.

Hazır yaz indirimide var iken Steam üzerinden,
Dying Light 2
Star Wars oyunlarını seviyorsan, Jedi: Fallen Order
Sıra tabanlı strateji oyunlarını seviyorsan, XCOM2(Zor bir oyundur)
Red Dead Redemption 2
Futbol merakın varsa kesinlikle Fifa 22
Araba oyunlarına merakın varsa Forza Horizon 4-5 incele veya NFS serisine göz at.
Rainbow Six Siege
Insurgency: Sandstorm (aşırı gercekci savaş oyunudur)
Resident Evil Village
WWE Merakın var ise WWE 2K22
Far Cry 5
Devil May Cry 5

Bu oyunların her biri bence çok iyi oyunlar. Sevmediğin tarzda oyunlar olabilir. Sevdiğin konu ve tarzda ki oyunları satın alabilirsin. Ben alacak olsam dying light 2, ınsurgency sandstorm, rdr2, resident evil village ve jedi fallen order alırdım örneğin.
Dostum xbox series s kullanıyorum ayrıca ordaki oyunlarin çoğunu oynadim

Dostum xbox series s kullanıyorum ayrıca ordaki oyunlarin çoğunu oynadim
Ah, pardon ben xbox kısmını kacırmısım özür diliyorum. :)
Naraka: Bladepoint'e bakabilirsin. Ayrıca NBA Oyunları konsollarda çok zevkli oluyor, oynamadıysan kesinlikle NBA2K22
Mafia: Trilogy,
Assassin's Creed Valhalla
Diablo serisi
Bunlardan herhangi birini oynamadıysan bunlara bakabilirsin. Konsollara çok hakim değilim ancak arkadaşımda da Xbox series x var. Bu oyunlar onda da var ve birkaçını oynamıştım. Çok zevkli oyunlar.
Benim bilgisayar da sürekli oynadığım ve bağımlısı olduğum theHunter: Call of the wild oyununa da bakabilirsin. Xbox üzerinden daha keyifle oynanıyor. Oynamadıysan ve avcılık oyunlarını seviyorsan uzun bir süre aralıksız oynayabileceğin bir oyun.

Bu şekilde sana öneri yapamayız eğer mümkünse kütüphanendeki oyunları söyler misin?
Rdr 2 gow forza 5 ori and the will of the wisps naraka blade point fifa 22 gta 5 fall guys immortal fenyx rising watch dogs 1 - 2 ac odyssey ac black flag sea of thieves psychonauts 2 NBA 18 filan

Ah, pardon ben xbox kısmını kacırmısım özür diliyorum. :)
Naraka: Bladepoint'e bakabilirsin. Ayrıca NBA Oyunları konsollarda çok zevkli oluyor, oynamadıysan kesinlikle NBA2K22
Mafia: Trilogy,
Assassin's Creed Valhalla
Diablo serisi
Bunlardan herhangi birini oynamadıysan bunlara bakabilirsin. Konsollara çok hakim değilim ancak arkadaşımda da Xbox series x var. Bu oyunlar onda da var ve birkaçını oynamıştım. Çok zevkli oyunlar.
Benim bilgisayar da sürekli oynadığım ve bağımlısı olduğum theHunter: Call of the wild oyununa da bakabilirsin. Xbox üzerinden daha keyifle oynanıyor. Oynamadıysan ve avcılık oyunlarını seviyorsan uzun bir süre aralıksız oynayabileceğin bir oyun.
Saol acaba mw 2 2022 on sipariş vermelimiyim önerdiğin oyunlarda bi göz atmıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı