700 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

euronix

Centipat
700 TL bütçem var, bu bütçeyle bir oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. Online olarak Valorant oynuyorum fakat Cyberpunk 2077 çıktığında onun için de güzel bir kulaklık istiyorum. Önceki kulaklıklarımın ikisinde de kabloları dolandığı için bozuldu, bu yüzden kablosu iyi olsun istiyorum. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

İtopya haricinde bir yerden almayı düşünüyorum. Vatan veya MediaMarkt'ta olursa daha iyi olur :)

Hocam o zaman Arctis 3 bakabilirsiniz ama ben daha 2 gün önce kulaklığı iade ettim bu hoparlör ile saç bandı birleşimi yerinden durmadan tak tak diye ses geliyordu alırken dikkat edin eğer deneyebilirseniz deneyip öyle alın.

Çok şık duruyor SteelSeries çok iyi mir firma bence alın
Benim için şıklık önemli değil çok. Ben kablosu sağlam olsun, bozulmasın istiyorum. Ayrıca uzun süreler oyun oynadığım için rahatlık ve uzun kullanım en önemli şey benim için. :)
Hocam o zaman Arctis 3 bakabilirsiniz ama ben daha 2 gün önce kulaklığı iade ettim bu hoparlör ile saç bandı birleşimi yerinden durmadan tak tak diye ses geliyordu alırken dikkat edin eğer deneyebilirseniz deneyip öyle alın.
Eyvallah kardeşim. Korona'dan dolayı biraz korkuyorum gidip denemeye, ellemeye falan ama bir şey olmaz herhalde. Kardeşim sendeki sıkıntı sadece o tıkırtı mıydı, rahat mıydı yani? Teşekkürler cevabın için bu arada :)

Benim için şıklık önemli değil çok. Ben kablosu sağlam olsun, bozulmasın istiyorum. Ayrıca uzun süreler oyun oynadığım için rahatlık ve uzun kullanım en önemli şey benim için. :)

Eyvallah kardeşim. Korona'dan dolayı biraz korkuyorum gidip denemeye, ellemeye falan ama bir şey olmaz herhalde. Kardeşim sendeki sıkıntı sadece o tıkırtı mıydı, rahat mıydı yani? Teşekkürler cevabın için bu arada :)

O sorun haricinde kulaklık gayet rahattı ve internette yazan sesin az gelme sorununu hiç yaşamadım mikrofonu da bayağı güzeldi.

O sorun haricinde kulaklık gayet rahattı ve internette yazan sesin az gelme sorununu hiç yaşamadım mikrofonu da bayağı güzeldi.
Eyvallah kardeşim.
Bende Arctis 3 alacaktım bütçe yetmedi :D G332 var bende de
Üzülme ya biriktirir daha iyisini alırsın :)
Bu arada iki kulaklık arasında kaldım arkadaşlar:

1. Steelseries Arctis 3
2. Sennheiser GSP 300

İkisi de çok kaliteli markalar hangisini alsam bilemedim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı