700 Türk Lirasına Telefon Önerisi

ResulBuluTR34

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba bana 700 tl'lik ( daha düşük veya 750 tl gibi küsüratı olabilir ) bi telefon önerirmisiniz wp önermeyin lütfen .
Facebook , twitter , instagram , whatsapp uygulamalarında kasma ve ısınma sorunları olmasın yeter

Önerilerini sunanlara Teşekkür ederim :ajan:

659 TL General Mobile 16 GB Discovery önerim. Eğer 800 TL' ye çıkarabilirseniz kesinlikle S4 mini. Telefonda hiç kasma yok. 1080p full hd, 4G var. 8gb hafıza var fakat hafıza kartıyla artırabilirsin.

TheDoctor11 önerin için teşekkür ederim ancak Asus Zenfone 5 incelemelerine baktığım da korktum denebilir :LOL: telefon ile hiç birşey yapmadığında bile 7 saat , pil ömrü varmış :aşk: Uygulamalarda falan takılınca ne kadar dayanır düşünemiyorum , başka önerin varmı ? :)

Paranı biriktirmeni öneririm. Bu fiyat aralığındaki telefondan güzel bir performans alamazsın. 1100 tl ye çıkabilirsen zenfone 2 veya g2 al. General mobile'dan da uzak durmanı öneririm.

TheDoctor11 önerin için teşekkür ederim ancak Asus Zenfone 5 incelemelerine baktığım da korktum denebilir :LOL: telefon ile hiç birşey yapmadığında bile 7 saat , pil ömrü varmış :aşk: Uygulamalarda falan takılınca ne kadar dayanır düşünemiyorum , başka önerin varmı ? :)
Bütçeyi 800 TL'ye artırabilirsen benim dediğimi al. Arkadaşın dediği gibi 1100 veya 1300 TL yapabilirsen LG G2 32 GB al derim

Zenfone 5 tavsiye ederim. Veya biraz daha para biriktirip Zenfone 6 almanı öneririm. Daha fazla artırma imkanın var ise LG G2 çok iyi olur. Bekleme imkanın var ise beklemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı