7000-7500₺ Arası Laptop Önerisi

Kutalp Altaş

Kilopat
Daha fazla  
Ben olsam 1.linki tercih ederdim. İşlemci bazında diğerlerine nazaran bir tık düşük olsa da RAM ve ekran kartı tarafında daha iyi ,gelecek zamanda bir de yanına HDD alırsınız yer yetmez ise.

Ben olsam 1.linki tercih ederdim. İşlemci bazında diğerlerine nazaran bir tık düşük olsa da RAM ve ekran kartı tarafında daha iyi, gelecek zamanda bir de yanına HDD alırsınız yer yetmez ise.

Bir noktada haklısınız ama arada 1000TL var ve tek merak ettiğim 1660 Ti bu farka değer mi? Alır almaz HDD almam gerek çünkü şu an kullandığım PC'de bile yer yok ki HD8350 ve G2030 olan bir PC'den bahsediyorum.
İleride RAM'i 16 yapmak biraz daha mantıklı ve az masraflı geliyor bana.

Haklısınız 1000 TL fark etmeyebilir sadece oyun için alsaydınız belki 16 GB ve 1660 Ti mantıklıydı ama kullanım amacınız oyun değilse 3.link en doğru seçim olacaktır.

Eğer öne geçen 1. sıradaki ürünse, o bütçelere çıkıldığında HP Pavilion 15-DK1015NT 1U5T5EA devreye girmez mi, bir değerlendirin bakalım. Bende birine tavsiye etmeyi düşünüyorum ama emin olamadım.

Bu arada yanılmıyorsam aynı ürünün trendyolda satıcısının yine ince hesap olduğu fiyatı da 9000 TL, linkide aşağıda.
Pavilion 15-dk1015nt 1u5t5ea

1.link daha iyi hocam bence.

Kendim zannettim seni, diyorum "Ne zaman kendi konuma cevap vermişim?" de o bütçeye çıkmam zor. Dediğim gibi 1000TL az para değil ve 1660 Ti buna değecek performansı verir mi bilmiyorum. Ayrıca HDD masrafı da olacak.
Eğer öne geçen 1. sıradaki ürünse, o bütçelere çıkıldığında HP Pavilion 15-DK1015NT 1U5T5EA devreye girmez mi, bir değerlendirin bakalım. Bende birine tavsiye etmeyi düşünüyorum ama emin olamadım.

Bu arada yanılmıyorsam aynı ürünün Trendyol'da satıcısının yine ince hesap olduğu fiyatı da 9000 TL, linkide aşağıda.
Pavilion 15-dk1015nt 1u5t5ea

Tabii ki devreye girer ama o bütçeye çıkamayacağım büyük ihtimal o yüzden 3. ürüne ileride 8 GB RAM eklemek mantıklı geliyor.
Haklısınız 1000 TL fark etmeyebilir sadece oyun için alsaydınız belki 16 GB ve 1660 Ti mantıklıydı ama kullanım amacınız oyun değilse 3.link en doğru seçim olacaktır.

Oyun değil dediğim gibi kurgu montaj tasarım gibi şeyler yapıyorum bu nedenle yer sıkıntısı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı