7000-8.500 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
7.000 - 8.500
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes "menteşe" sorunundan şikayetçi ve bir de "ısıdan"

Benim attığımda 2021 dynamic Boost destekli 1650 var. Bu model 1650 Ti'dan dha güçlü ve 2021 de 1650 Ti yerine üretilecek.
Monsterlarada bak derim.

Isınma, kötü melzeme ve anakart yanma sorunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes "menteşe" sorunundan şikayetçi ve bir de "ısıdan"
Menteşe sorunu eski modellerde vardı, yenilerde duymadım. Isınma hepsinde var bence monsterin kötü yanı malzeme kalitesi biraz daha zayıf. Ama rakiplerine göre daha iyi donanımda ve fiyatta ise tavsiye ederim.

Ne oynadığına bağlı ağır oyunlarda geçmemesi imkansız sonuçta hepsi iki fanli Gaming laptop.

Geçmiyor. 2 fanlı deyip geçme. Bunun malzeme kalitesi ve hava akışı gibi birçok etkeni var. Acer soğutmada ayrı bir seviyede yaşıyor bir de buna 11. nesil eklenince sonuç ortada.

Bütçenizi genişletebilirseniz https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-4h0l3ea-p-HBCV00000CI19N bunu alabilirsiniz ama ekranı 60 Hz.

Ekranı 60 Hz olması bence her şeyi tamamen götürüyor. Alınmasını ben önermiyorum.

Bu alınabilir. Acer Nitro serisi de bakılabilir, Lenovo Ideapad serisinde coil whine sorunu var ancak sadece ses yapıyor, kulaklık takarsanız bir şey olmaz.
Monsterlarada bak derim.

Bu bütçede olan bütün Monster modelleri ısınma sorunlu, anakart sorunlu, ölü piksel çıkabiliyor, kasası kalitesiz, önermiyorum.

Ekranı 60 Hz olması bence her şeyi tamamen götürüyor. Alınmasını ben önermiyorum.

Bu alınabilir. Acer Nitro serisi de bakılabilir, Lenovo Ideapad serisinde coil whine sorunu var ancak sadece ses yapıyor, kulaklık takarsanız bir şey olmaz.

Intel olan Lenovo'larda soğutma sistemleri çok kötü, acayip fazla ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı