7000-8000 TL her şey dahil PC toplama

Bütçe
7000-8000
Vallahi daha fazla polemiğe girmenin manası yok. Yok alay konusu olursun yok yenisin çocuk gibisiniz bir de 91'li olanlardan yazanlar olmuş.

Dediğim şey gayet net eğer ki varsa arkasında mantıklı bir açıklaması, veriye dayalı bir sonucu buyrun gösterin "sizin deyiminizle ben gibi cahil kitle de" bilinçlensin madem diyorum. Kulaktan duyma bilgilerle gelip burada ahkam kesiyorsunuz. Bu forumdaki öneri sistemi gördüğüm kadarıyla araştırma üzerine değil mantıksız çıkarımlara göre gidiyor.

-Ucuz mal satıyor kesin kötüdür.
-Bilinmedik marka kesin kötüdür.

Bunları neye dayanarak söylüyorsunuz diyorum. Sonuç yok.
Kullanan oldumu diyorum sonuç yok.

BİR MARKAYI KÖTÜ İYİ DİYE BELİRTİRKEN KULLANICI YORUMLARI GÖZ ÖNÜNE ALINIR FİYAT DEĞİL ÖĞRENİN.

Anca boş muhabbet. @KaraKAÇAN1991 @Captain_Price.

Öncelikle burada karşına aldığın insan sayısı bir elin parmaklarını çoktan aşmış bulunmakta ve ne yazık ki seninle aynı fikirde bulunan kimse yok. Bu kadar insan seni uyarıyorsa ortada bir gerçek vardır o da senin cahilliğindir. Eğer böyle bir durumda çoğunluğu karşına almışsan söyleyeceğin her sözü tartıp öyle yaz çünkü her yazdığında insanların gözünde daha da küçülüyorsun. Lütfen burayı evde canın sıkıldığında ahkam kesme yeri olarak değil insanlara yardım etme yeri olarak kullan.

Ina aldığın insan sayı.

Öncelikle burada karşına aldığın insan sayısı bir elin parmaklarını çoktan aşmış bulunmakta ve ne yazık ki seninle aynı fikirde bulunan kimse yok. Bu kadar insan seni uyarıyorsa ortada bir gerçek vardır o da senin cahilliğindir. Eğer böyle bir durumda çoğunluğu karşına almışsan söyleyeceğin her sözü tartıp öyle yaz çünkü her yazdığında insanların gözünde daha da küçülüyorsun. Lütfen burayı evde canın sıkıldığında ahkam kesme yeri olarak değil insanlara yardım etme yeri olarak kullan.

Dedi kendi gibi 2 kişi ile bir şeyler bildiğini sanan ahkam kesen. Verecek mantıklı cevap kalmayınca aşağılamaya çalışma, küçük görme gibi yollara başvuran arkası boş şekilde " bu iyidir bu kötüdür" yargısında bulunan şahıs. Sen gibilerin tüm forumlarından temizlenmesi, forumdonanımdaki gibi bir şey tavsiye ederken yahut eleştirirken gerekçeler sunan bir kitle oluşması dileğiyle son kez muhattap oluyorum. İyi geceler herkese.

Dedi kendi gibi 2 kişi ile bir şeyler bildiğini sanan ahkam kesen. Verecek mantıklı cevap kalmayınca aşağılamaya çalışma, küçük görme gibi yollara başvuran arkası boş şekilde " bu iyidir bu kötüdür" yargısında bulunan şahıs. Sen gibilerin tüm forumlarından temizlenmesi, forumdonanımdaki gibi bir şey tavsiye ederken yahut eleştirirken gerekçeler sunan bir kitle oluşması dileğiyle son kez muhattap oluyorum. İyi geceler herkese.

Dostum daha çok yenisin. Toplam 36 mesajın var sanırım 20 tanesi burada ahkam kesmekle alakalı. Lütfen daha faydalı bir birey olma yolunda ilerle. Umarım bu son boş mesajındır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı