7000-8000 TL laptop önerisi

Denji

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, laptopun çok hızlı olmasını istiyorum. Bütçem 7000-8000 arası en fazla 8500 olur. Daha önce de masaüstü konusu açmıştım fakat yapamayacağımı anlayıp vazgeçtim :). Oyun konusunda ise sadece LoL oynatsa yeter. Zaten ders ve ödevlerim için alacağım. Fazla büyük olmasını istemiyorum. 13 inç yeterli. Sağlam bir şey olsun ve beni 4-5 yıl götürsün.

Arkadaşlar, laptopun çok hızlı olmasını istiyorum. Bütçem 7000-8000 arası en fazla 8500 olur. Daha önce de masaüstü konusu açmıştım fakat yapamayacağımı anlayıp vazgeçtim :). Oyun konusunda ise sadece LoL oynatsa yeter. Zaten ders ve ödevlerim için alacağım. Fazla büyük olmasını istemiyorum. 13 inç yeterli. Sağlam bir şey olsun ve beni 4-5 yıl götürsün.

Bu model güzeldir, işinizi hayli hayli görür.

Edit: Eğer Abra A5 alacaksan bu siteden al aynı satıcı ve daha ucuz.

Bir de 13 inç olursa laptoplar çok mutlu olurum :).
Hocam benim attığım laptop 13 inç. Sadece lol oynaycağım demişsiniz. Fazlasıyla yeterli. Günlük işler için kullanacağınızı belirtmişsiniz. Arkadaşlar hep oyuna yönelik tavsyieler vermiş ama siz öyle bir şeyden(lol dışında) bahsetmemişsiniz. Bu arada benim attığım laptop dışında Mac de alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı