7000-8000 TL Laptop Tavsiyesi

EmreProdeus

Kilopat
Daha fazla  

Arkadaşlar, bilgisayar mühendisliği için laptop alacağım. Laptopu yazılım, render, oyun için kullanacağım. Çok fazla oyun oynamam, oynadığım oyunlar da Pes 21 ve CS:GO. Aldığım laptopu minimum 6 yıl kullanmayı planlıyorum. Sizce yukardaki laptoplardan hangisi daha iyi ve bu fiyat bandında önereceğiniz başka laptop var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alabiliyorsanız 16gb ram modellere bakın derim 8gb ram yetersiz kalabiliyor bazen .

Bu modelede bakabilirsin hem ekran yenileme hızı 120hz.

GTX 1660Ti ile kafa kafaya RX 5600M öneririm.
Freedos olmasını istiyorum. Windowsa 1000 TL fazladan veremem.
Bence alabiliyorsanız 16gb ram modellere bakın derim 8gb ram yetersiz kalabiliyor bazen .

Bu modelede bakabilirsin hem ekran yenileme hızı 120hz.
1 ay önce Monster Abra A7 aldım aynı gün içinde hem lcd ekran bozuldu hem de ssd sorun çıkardı, diğer gün iade ettim. Uzun süre kullanmayı düşünüyorum Monster bunun için uygun değil gibi.

Arkadaşlar, bilgisayar mühendisliği için laptop alacağım. Laptopu yazılım, render, oyun için kullanacağım. Çok fazla oyun oynamam, oynadığım oyunlar da Pes 21 ve CS:GO. Aldığım laptopu minimum 6 yıl kullanmayı planlıyorum. Sizce yukardaki laptoplardan hangisi daha iyi ve bu fiyat bandında önereceğiniz başka laptop var mıdır?
Hocam rtx 2060 lı sıfır laptop satıyorum. Sizin attıklarınızın biraz ekran kartı düşük. İsterseniz ilanıma bakın yine bütçeniz artarsa fiyatta da yardımcı olabilirim. Ankara içi elden teslim imkanım var.
Bu üç laptoptan da üçüncü daha iyi hocam işlemci olarak ancak çok büyük bir fark yok yine de fiyatları aynıysa ki aynı görünüyor daha iyi işlemcili olanı tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı