7000-8000 TL Laptop Tavsiyesi

Bütçe
7000-8000

Quenzy

Decapat
Merhaba iyi günler,

Başlıkta belirttiğim gibi 7000-8000 TL bandında laptop önerilerinizi alabilirim. 1-2 hafta öncesine kadar konunun 6000-7000 olanını açmıştım fakat bütçeme ilave ettiğimden tekrar açıyorum. Daha çok yazılım kursları alıyorum ve gündelik işler üzerine laptop istiyorum fakat artakalan zamanlarda oyun oynarken üzmeyecek bildiğiniz laptop varsa önerilerinizi bekliyorum.

İyi forumlar.

Yıllardır kullanıyorum çok da memnunum. ASUS N580VD ProBook.
Kullanım amacım genelde çizim programları ve render. Tabi ara sırada olsa oyun oynarım. 1080p Ultra olmasa da iyi ayarlarda gayet performanslı bir laptop. Hem de çok kibar. Tercih edilebilir.

Yıllardır kullanıyorum çok da memnunum. ASUS N580VD ProBook.
Kullanım amacım genelde çizim programları ve render. Tabi ara sırada olsa oyun oynarım. 1080p Ultra olmasa da iyi ayarlarda gayet performanslı bir laptop. Hem de çok kibar. Tercih edilebilir.

Sağ ol dostum. Önerebileceğin 10. nesil veya Ryzen 7 serisi laptop var mı? Çünkü önerdiğin ürün stoklarda yok.

Ya kral bir arkadaşım kullanıyordu Lenovo Ideapad L340 olması lazım o da gayet beğenmişti. Ama benim fikrim yok yanlış yönlendirmek istemem umarım en iyisini en ucuza bulursun :)

Geri
Yukarı