7000-9000 TL arası laptop onerılerı

Hayır, diğer modellere nispeten daha ucuz. Hayır, muadil modellerden daha çok ısınmıyor.
HP'nin 2019 Sonrasında çıkan Pavilion modelleri için kalite bakımından hiçbir kusuru yoktur. Bizzat Acer, Lenovo gibi muadil modellerin (aynı fiyat skalasında) içinine bakıp kıyasladığımda soğutma sistemi açısından HP'nin önde olduğunu ya da yakın olduğunu kasa malzeme kalitesi açısından da oldukça benzer olduğunu gözlemledim. Bu araştırmayı yapmamdaki amaç kendime laptop bakıyor olmamdı. Bunun gözlemlerim üzerine HP laptopta karar kıldım ve aldım. Sıcaklık ölçümleri vs. sonrasında Youtube sıcaklık testleriyle de kıyasladığımda benzer sıcaklıklar gördüm. Bu kadar net konuşmamın nedeni HP laptopların 2019'dan sonraki Pavilion kasalarının aynı olması.
Ek Link: MSI ve HP Kıyaslaması (Sıcaklık kısmına bakın)
csm_MG_5640_795c4ac540.jpg

HP Overall Temp Point = 92%
csm_nitro5_18_61f0d1dd1d.jpg

Acer Overall Temp Point = 90%
Wartung_2.jpg

Lenovo Overall Temp Point = 89%
Önceki mesajlarımdan alıntıdır. Sonuçların hepsi notebookcheck-tr.com'dan alınmıştır. Daha detaylı karşılaştırma için bakabilirsiniz.
Reklamı ne kadar aldınız?

Senelerdir HP ısınıyor önyargısına karşı aldığım tutum. Herhangi bir ücret almıyorum. Aksini ispatlayan birisi çıkana kadar da gördüğüm her HP ısınıyor yazısının altına da yazacağım. İyi forumlar.

Bizde yanlış bilgilendirmeden dolayı mesajları raporlayacağız. Acer-Lenovo kendini notebook konusunda ispatlamış markalar. HP alınmaz. Müşteri hizmetleri-ısınma-fiyat ve daha sayamadığım birçok sebep. Ailem dahil toplam 3 tane HP notebook kullandık, hepsinde sonuç 0. Ücret almadığınıza dair bir kanıt belirtirseniz sevinirim, iyi forumlar...

Bizde yanlış bilgilendirmeden dolayı mesajları raporlayacağız. Acer-Lenovo kendini notebook konusunda ispatlamış markalar. HP alınmaz. Müşteri hizmetleri-ısınma-fiyat ve daha sayamadığım birçok sebep. Ailem dahil toplam 3 tane HP notebook kullandık, hepsinde sonuç 0. Ücret almadığınıza dair bir kanıt belirtirseniz sevinirim, iyi forumlar...
Öncelikle, yaşadığın sorunlar az önce ekran görüntüsünü attığım (2019 Pavilion) kasalardan mı değil mi ? Amazon.com incemelerinde yorumlar oldukça iyi. Sen sorun yaşadın diye herkes yaşayacak değil. Youtube incelemelerinde de rahatça görüldüğü gibi Lenovo Ideapad ile aralarında sıcaklık farkı yok denecek kadar az.

Öncelikle, yaşadığın sorunlar az önce ekran görüntüsünü attığım (2019 Pavilion) kasalardan mı değil mi? Amazon.com incemelerinde yorumlar oldukça iyi. Sen sorun yaşadın diye herkes yaşayacak değil. YouTube incelemelerinde de rahatça görüldüğü gibi Lenovo Ideapad ile aralarında sıcaklık farkı yok denecek kadar az.

Acaba sırf Lenovo ile sıcaklık farkında yarıştırmak için kaç fan koydular? Kesinlikle HP, Acer veya Lenovo'nun yanına yaklaşamaz, konu bitmiştir.

Acaba sırf Lenovo ile sıcaklık farkında yarıştırmak için kaç fan koydular? Kesinlikle HP, Acer veya Lenovo'nun yanına yaklaşamaz, konu bitmiştir.
Yav kardeşim yaşının küçük olduğunu şimdi farkettim. Bu nasıl bir mantık 😁 Hepsinde de 2 adet fan var. Soğutma sistemi ekran görüntülerinde gözüküyor. Lenovo'daki ısıtma sistemi HP'den daha kötü. Sen sorun yaşadığın için bunları yazıyorsun ama diyiver hele hangi modelleri kullandın da sorun yaşadın? Modelleri bi yaz da bakayım kalitesi neymiş.

Geri
Yukarı