7000-9000 TL arası laptop onerılerı

TUF serisinde kronik ısınma sorunu var.
Arkadaşlar Kronik Isınma sorunlu gibi bir argüman sunmadan önce kanıt sunmanız gerekiyor. Bakın ben iyi yorumlar içeren linkler paylaşıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda dediği gibi çok iyi bir soğutma sistemi olmasa bile kronik sorunlu sayılmadığı hatta muadillerinden geride olmadığı açık.
TUF ısınma sorunlu yoksa 10870h ve 1660 Ti bu fiyata çok iyi.
Önerdiğiniz Lenovo'dan daha sıcak olduğunu hiç sanmıyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Kronik Isınma sorunlu gibi bir argüman sunmadan önce kanıt sunmanız gerekiyor.
İnternete Asus TUF ısınma sorunu yazınca dahi kaç tane sonuç çıkıyor. 2020 TUF serisi kronik ısınma sorunlu.

Arkadaşlar Kronik Isınma sorunlu gibi bir argüman sunmadan önce kanıt sunmanız gerekiyor. Bakın ben iyi yorumlar içeren linkler paylaşıyorum.
Bu videoda dediği gibi çok iyi bir soğutma sistemi olmasa bile kronik sorunlu sayılmadığı hatta muadillerinden geride olmadığı açık.

Önerdiğiniz Lenovo'dan daha sıcak olduğunu hiç sanmıyorum.

Hocam TUF serisi kronik ısınma sorunlu, onun yerine başka bir notebook önerirseniz sevinirim.
Bu arada gözümden kaçmadı, sıcaklık konusunda hemen bir kanıt gösteriyorsunuz. Tebrikler.

Yurtdışından sipariş eden var mı laptop bir arkadaş Legion 5 atmış da garanti durumları gümrük durumları vs. nasıl oluyor?

Yurtdışından sipariş eden var mı laptop bir arkadaş Legion 5 atmış da garanti durumları gümrük durumları vs. nasıl oluyor?
Amazonda gümrük vergisi dahil 1290 dolarlı birşey oluyordu sanırım. Garanti konusunda 1 arkadaş var demişti ancak Lenovo'yu ararsanız kesin bir bilgiye ulaşmış olursunuz.

Amazonda gümrük vergisi dahil 1290 dolarlı birşey oluyordu sanırım. Garanti konusunda 1 arkadaş var demişti ancak Lenovo'yu ararsanız kesin bir bilgiye ulaşmış olursunuz.
9K civarına denk geliyor ve aşırı mantıklı cihaz süper ama emin olamıyorum burda bir sıkıntı olsa nasıl çözülecek? Gümrükte kalır mı? Vesaire.

İnternete Asus TUF ısınma sorunu yazınca dahi kaç tane sonuç çıkıyor. 2020 TUF serisi kronik ısınma sorunlu.
90 derece üstüne çıkmalarından bahsediyorsan muadilleri de aynı bu şekilde. Undervolt uygulamadan bu bütçede bu işlemciye hiçbir marka 90 altı göstermez ( özellikle %50 üstü kullanımlarda).
Buyrun MSI gibi markada da bu mevcut

Yeni konular

Geri
Yukarı