7000-9000 TL arası laptop onerılerı

90 derece üstüne çıkmalarından bahsediyorsan muadilleri de aynı bu şekilde. Undervolt uygulamadan bu bütçede bu işlemciye hiçbir marka 90 altı göstermez.
Buyrun MSI gibi markada da bu mevcut
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir laptop oyun oynarken yük altında 90-85'in altına düşerse helal olsun, zaten laptoplardan masaüstü sıcaklığı beklenmemeli, o yüzden masaüstü candır diyoruz. Ama soğutma iyi olur ise yine bir soğutma verir. Sadece kronik sıcaklık sorunlu olduğu için almadık.

9K civarına denk geliyor ve aşırı mantıklı cihaz süper ama emin olamıyorum burda bir sıkıntı olsa nasıl çözülecek? Gümrükte kalır mı? Vesaire.
Gümrükte kalmaz, sıkıntı olursa Amazon çözer, garanti olayından emin olarak alın ancak. Amazondaki fiyat neyse onu öderseniz ve evinize kadar gelir.
90 derece üstüne çıkmalarından bahsediyorsan muadilleri de aynı bu şekilde. Undervolt uygulamadan bu bütçede bu işlemciye hiçbir marka 90 altı göstermez.
Buyrun MSI gibi markada da bu mevcut
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
MSI önermedim gördüğünüz gibi, Legion önerdim. GF serisi MSI'ın en kötü serisi, alınması mantıklı değil. Clevo bilgisayar gayette 90 altı gösteriyor gibi.

Arkadaşlar kronik ısınma sorunlu gibi bir argüman sunmadan önce kanıt sunmanız gerekiyor. Bakın ben iyi yorumlar içeren linkler paylaşıyorum.
Bu videoda dediği gibi çok iyi bir soğutma sistemi olmasa bile kronik sorunlu sayılmadığı hatta muadillerinden geride olmadığı açık.

Önerdiğiniz Lenovo'dan daha sıcak olduğunu hiç sanmıyorum.

Gümrükte kalmaz, sıkıntı olursa Amazon çözer, garanti olayından emin olarak alın ancak. Amazondaki fiyat neyse onu öderseniz ve evinize kadar gelir.

MSI önermedim gördüğünüz gibi, Legion önerdim. GF serisi MSI'ın en kötü serisi, alınması mantıklı değil. Clevo bilgisayar gayette 90 altı gösteriyor gibi.
Özellikle bu bütçede dedim. 1550Euro'luk laptop öneriyorsunuz.
En ucuz 1660ti Legion ülkemizde 14 bin TL.
Buyrun bu TUF'un undervoltlu hali:

Özellikle bu bütçede dedim. 1550EURO'luk laptop öneriyorsunuz.
En ucuz 1660 Ti Legion ülkemizde 14 bin TL.
Buyurun bu TUF'un undervoltlu hali:

Aynen, sıcaklık sorunu genellikle laptoplara OC yaptıktan sonra ısınma problemi baş gösteriyor, GHz çok düşük değilse undervolt mantıklı olacaktır. Laptop kronik sorunlu ısınma problemi olduğu doğrudur, ama felaket sıcaklıklar değil. Sadece rakiplerinden 6-7 derece falan biraz daha fazla.

Özellikle bu bütçede dedim. 1550EURO'luk laptop öneriyorsunuz.
En ucuz 1660 Ti Legion ülkemizde 14 bin TL.
Buyurun bu TUF'un undervoltlu hali:

Hocam ben o kadar para verdikten sonra undervolt gibi işlemlerle uğraşmak istemezdim. Ama 10870h ve 1660 Ti çok iyi bir ikili. @EZİC AJANI hocam listede undervolt ve RAM takviyesi şart notu düşerek listeye ekleyin derim.

Hocam ben o kadar para verdikten sonra undervolt gibi işlemlerle uğraşmak istemezdim. Ama 10870h ve 1660 Ti çok iyi bir ikili. @EZİC AJANI hocam listede undervolt ve RAM takviyesi şart notu düşerek listeye ekleyin derim.

Undervolt zor değil, en fazla 1 saatimizi alır bence, ama GHz falan düşmesi olursa ben çok tilt olurum, bilgisayarı iade ederim, en iyisi bir soğutucu alıp kullanmak, zaten notebooka o kadar para veren bir soğutucu da alsın bir zahmet. RAM'e gelecek olursak günümüzde ben bir laptop da en az 12 GB derim, onun dışında 9K verip 8 GB RAM almak istemem, ha sonradan ekler isem karda olurum o ayrı, yardımlarınız için teşekkürler @Radeon RX 5500M @349203 @Dark Lord of the Sith hocalarım, eyvallah. Blogun altına sizi de etiketleyeceğim.

Özellikle bu bütçede dedim. 1550Euro'luk laptop öneriyorsunuz.
En ucuz 1660ti Legion ülkemizde 14 bin TL.
Buyrun bu TUF'un undervoltlu hali:
1550 euro değil, 999 Dolar Legion 5 1660ti. Aynı fiyata daha iyi cihaz varken bu TUF sevdası nedir?

Undervolt zor değil, en fazla 1 saatimizi alır bence, ama GHz falan düşmesi olursa ben çok tilt olurum, bilgisayarı iade ederim, en iyisi bir soğutucu alıp kullanmak, zaten notebooka o kadar para veren bir soğutucu da alsın bir zahmet. RAM'e gelecek olursak günümüzde ben bir laptop da en az 12 GB derim, onun dışında 9K verip 8 GB RAM almak istemem, ha sonradan ekler isem karda olurum o ayrı, yardımlarınız için teşekkürler @Radeon RX 5500M @349203 @Dark Lord of the Sith hocalarım, eyvallah. Blogun altına sizi de etiketleyeceğim.
İşlemci ve ekran kartı alınabilecek en yüksek bileşenler alındıktan sonra RAM çok sorun değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı