7000-9000 TL'ye Sistem tavsiyesi

Floki34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu sene bilgisayar mühendisliği bölümüne giriş yapmış bulunuyorum. Ağustos'dan bu yana işte çalıştım ve birazcık da ailemin katkılarıyla bu miktara ulaştım. Bu miktarlarda hem bölümümde işime yarıyacak hem de oyunları yüksek ayarlarda oynayabilceğim bir sistem söyler misiniz ?

Hocam render düşünüyor iseniz sistemime bakabilirsiniz benim. Render düşünmüyor iseniz Z170 toplayım.

Merhaba arkadaşlar, bu sene bilgisayar mühendisliği bölümüne giriş yapmış bulunuyorum. Ağustos'dan bu yana işte çalıştım ve birazcık da ailemin katkılarıyla bu miktara ulaştım. Bu miktarlarda hem bölümümde işime yarıyacak hem de oyunları yüksek ayarlarda oynayabilceğim bir sistem söyler misiniz ?
upload_2015-10-18_3-9-20.png

Yapmayın beyler, bu paraya x99 + 5820k+ 980ti +240 gb ssd + 2tb hdd li bir sistem toplanır. Güç kaynağının kasanın içinde gelenlerden olması bile bu paraya hakaret.

Pc yi test sistemi olarak kullanmayı düşünürseniz, küp kasa tercihi yapabilirim sisteminizde.

Vatandaki doğru dürüst tek 2tb hdd olduğu için bunu seçtim, siz daha ucuz seagate ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu para çok fazla 2 tb hdd için.

adsız.JPG

Pc yi test sistemi olarak kullanmayı düşünürseniz, küp kasa tercihi yapabilirim sisteminizde.

Vatandaki doğru dürüst tek 2tb hdd olduğu için bunu seçtim, siz daha ucuz seagate ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu para çok fazla 2 tb hdd için.

Eki Görüntüle 111038
O kasaya o anakart sığmaz.

Ne kadar dengesiz sistem ve ne kadar saçma bir ekran kartı.

İmzamdaki sistem size uygun. İsterseniz ayrıcada toplayabilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı