7000 lira bütçe ile ne toplanır?

Ben kışdan önce düzeleceğini sanmıyorum sorunların, kimileri de yaza düzelir diyor.
Beklemek çok büyük bir kumar, yıllarca bile düzelmeyebilir.
Tabii illa şimdi alacağım diyorsan sana "ninja" hızında sistem önerebilirim. 😃

şu anda harici ekran kartlı sistem toplanmaz.elle tutulur bir ekran kartı senin butceni aşar zaten.ama illa şimdi alıcam diyorsan ryzen apulara yönel.r3 2200 g li sistem 3000-3500 e toplarsın ne kaldı geriye 3500.vega 8 ile idare edersin zaten vega 8 de gayet güzel bir grafik birimi.fiyatlar ucuzlayıncada artan 3500 tl ye bir gtx 1650 super veya rx570 takarsın mis gibi
şu anda harici ekran kartlı sistem toplanmaz.elle tutulur bir ekran kartı senin butceni aşar zaten.ama illa şimdi alıcam diyorsan ryzen apulara yönel.r3 2200 g li sistem 3000-3500 e toplarsın ne kaldı geriye 3500.vega 8 ile idare edersin zaten vega 8 de gayet güzel bir grafik birimi.fiyatlar ucuzlayıncada artan 3500 tl ye bir gtx 1650 super veya rx570 takarsın mis gibi
vega 8 performansına internetten bakabilirsin

Bunu bir bilgisayarcıya sormanız daha mantıklı olur hocam. Bilgisayar toplamayı bilmiyosanız bilgisayar toplamayı bilen birine sormanız lazım o yapar

7000 lira bütçem var. 7000 lira ile monitör dahil ne alınabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
OYUNKOLİK - SUPREME Kasa var. Safa Muhammed Karaca'nın kanalındaki videodan gidersen 6899₺. Benim pek bir bilgim yok fakat PSU çok kaliteli değilmiş sanırım değiştirin diyorlar. Ben de almayı düşünüyorum, daha iyisini bulamadım. Ayrıca kanalında oyun testleri de var bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı