7000₺ sistem toplama

• Konuyu başlatan 264523
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 471

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Kendime orta seviye bir sistem toplamak için Vatan'a gittim ve abi şöyle bir sistem yaptı:

Bundan daha ucuza daha sağlam donanımları olan bir bilgisayar önerir misiniz veya bu sistem nasıl?

Son düzenleme:
Bütçeniz gayet güzel. Nvidia mı istiyorsunuz yoksa apu mu toplayacaksınız? Ona göre yardımcı olalım.

Reis linkte gözükmüyor ama Vatan'dan toplama derim. Çünkü fiyatları gerçekten bayağı fazla İtopya, İncehesap gibi yerlerden toplamanı öneririm.

Sadece kasa mı yoksa harici eşyalar da olacak mı? Monitör klavye vs.

Bütçeniz gayet güzel. NVIDIA mı istiyorsunuz yoksa APU mu toplayacaksınız? Ona göre yardımcı olalım.

Bu bütçey APU olmaz açıkçası ama NVIDIA istiyorum.
Sadece kasa mı yoksa harici eşyalar da olacak mı? Monitör klavye vs.

Kasa.
Bütçeniz gayet güzel. NVIDIA mı istiyorsunuz yoksa APU mu toplayacaksınız? Ona göre yardımcı olalım.

Çok özür dilerim düzeltiyim.

Kendime orta seviye bir sistem toplamak için Vatan'a gittim ve abi şöyle bir sistem yaptı:

Bundan daha ucuza daha sağlam donanımları olan bir bilgisayar önerir misiniz veya bu sistem nasıl?

JAHO-2060V/MSI RTX 2060 VENTUS XS 6G OC/AMD Ryzen 5 3500/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA bakın isterseniz.

APU ne alaka?

PSU rezalet sakın almayın. Bir elektrik kesintisinde 7K'yı çöpe atarsınız.

Son düzenleme:
Screenshot_2020-10-01-19-35-12-605_com.pozitron.hepsiburada.jpgScreenshot_2020-10-01-19-35-03-971_com.pozitron.hepsiburada.jpgScreenshot_2020-10-01-19-35-17-107_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Hocam bütçeyi 300 lira aştık ama bunlara da bir bakın isterseniz. Bu işi daha iyi bilen arkadaşlar bu sistemi de onaylarsa kararınızı verirsiniz.

Not: anakart amd diyor hocam yeni farkettim onu değiştirebilirsiniz?

Geri
Yukarı