7000 TL bütçeli RTX 2060 sistem önerisi

Hocam bazı parçalar Vatan'dan önerilebilir. Çünkü VA'ta gerçekten bazı malzemeleri gereğinden pahalıya satıyor. Üstelik Vatan'a güvenmesinler. 2 el ürünleri yenilenmiş olarak sattıkları ileilgili forumda konu bile açıldı.

2 Tane:

Yaklaşık 6537 TL. Ekran kartı olarak aşağıdakini de alabilirseniz mutlu olursunuz.

Katılıyorum. Ve bir defasında Vatan'da çalışan birine neden Vatan pahalı dedim sırıtarak çünkü burası Vatan Computer dedi.

Katılıyorum. Ve bir defasında Vatan'da çalışan birine neden Vatan pahalı dedim sırıtarak çünkü burası Vatan Computer dedi.

Pahalı fakat taksit seçenekleri uygun. 7 bin TL'yi tek seferde verilebilir mi sence? Ve parçalarda bir sıkıntı oldumu hemen götürürsün.
Ve İtopya güvenilir demişsin ne ye dayanarak? Arkadaş sistem aldı 4 hafta önce anca bugün geldi gelen parçalarda kutular ve ekran kartı sadece kasa yok.
Vatan Bilgisayar ve İtopya'yı aklınızdan çıkarın artık, ayrıca 7K'ya Vatan'da düzgün bir sistem zor.

Nasıl zor? Al var 10400'lü sistem Technopat videosunu bile yaptı.

Pahalı fakat taksit seçenekleri uygun. 7 bin TL'yi tek seferde verilebilir mi sence? Ve parçalarda bir sıkıntı oldumu hemen götürürsün.
Ve İtopya güvenilir demişsin ne ye dayanarak? Arkadaş sistem aldı 4 hafta önce anca bugün geldi gelen parçalarda kutular ve ekran kartı sadece kasa yok.

Ben sistem olarak değil ama birçok ürünü tek tek aldım herhangi bir sorun çıkmadı. Vatan Bilgisayar'dan anakart aldım tam 3 haftada geldi. Yok depo yandı yok yanlış şubeye gitmiş vs. G29 almıştım ürünü aldım eve geldim açtım kutusundan fabrika hatası oynama vardı eksende, götürdüm bu açıldı bir şey yapamayız dediler. Bir defa bile kullanamadan o kadar para verip garantiye gönderdim. Tamam sıfırnı gönderdi Logitech ama o kadar bekle para biriktir sonra al bir defa bile oynayamadan gönder garantiye insanın zoruna gitmiyor değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı