7000 TL civarı Gaming laptop önerisi

Aklımda şu an HP DK0013NT var. Sizin tavsiyeleriniz var mı? Bu cihaz 7K lira.
Reis aynısı ben satın aldım iki hafta önce. Şu an çok memnunum. Ben almadan önce 6000'di. Alacağım zaman 6500 oldu ve şimdi 7000 olmuş. Beklemeden Hp'yi alın derim ben.

Son düzenleme:
Hepsi burada aracı kurum olduğundan fiyata hepsi burada üzerinden kesintiyi alıcıya yansıtmışlar.
Gamers Arena sitesindeki iletişim bilgilerin yetkili birisine ulaşıp parayı hesabınıza havale yapacağınızı belirtinizde fiyatta indirim uygularlar. Tabi ki İstanbul'da yaşıyorsanız ürünü orda görüp yüz yüze pazarlıkta yapabilirsiniz. Belki 6 BİN TL gibi fiyatla bile alabilirsiniz ellerinde stok fazla ise size kıyak bile yapabilirler. MSİ GL63 7BİN TL iken 5500TL'ye İNCEHESAP Satın aldım.

Hepsi burada aracı kurum olduğundan fiyata hepsi burada üzerinden kesintiyi alıcıya yansıtmışlar.
Gamers Arena sitesindeki iletişim bilgilerin yetkili birisine ulaşıp parayı hesabınıza havale yapacağınızı belirtinizde fiyatta indirim uygularlar. Tabi ki İstanbul'da yaşıyorsanız ürünü orda görüp yüz yüze pazarlıkta yapabilirsiniz. Belki 6 BİN TL gibi fiyatla bile alabilirsiniz ellerinde stok fazla ise size kıyak bile yapabilirler. MSİ GL63 7BİN TL iken 5500TL'ye İNCEHESAP Satın aldım.
Yani şuan gamersarena'yi arayıp pazarlık yapabiliyor muyum? Hepsiburada üzerinden normal satın alırım, sonrasında bana bizim ayarladığımız fiyattaki fark ücretini yatırırlar. Olay bu mudur? İstanbulda yaşamıyorum bu arada. Yanlışım varsa belirtin lütfen.

Hepsi buradan üzerinden aldığınızda 7BİN TL Fiyat ödemelisiniz. Hepsi Buradan aracı kurum olduğundan kesinti yapmaktadır. Hepsi buradaki işlemi ürünü satın alırsınız. Paranız havuza yüklenir. Satıcı ürünü alıcıya gönderir kargo ve faturasını hepsi buradan üzerinden müşteriye gönderir. Havuzda bulunan para kesintileri yapıldıktan sonra satıcının hesabına geçer. Sizde aracı kurum devreden çıkartıp direk ürünü satan kişiye ulaşmanız halinde indirim alabilirsiniz. Tabi derseniz ki ben uğraşamam benim için 300-500 TL sakız parası uğraşmadan hepsi buradan üzerinden satın alınız.

Geri
Yukarı