7000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Derindeniz

Centipat
Merhabalar öğrenci kızıma ödev ders sınavlar bazen de oyun oynayacak maxsimum 7 bin TL bütçeli laptop almam gerekiyor. Ekranı 15.6 Inc, Windows 10, işlemci Intel Core i5 ve Intel Core i7 özellikte olan sorun yaşamayacağım laptop önerilerine ihtiyacım var. Birden fazla öneride bulunursanız seçme karar verme şansım olsun isterim. Ayrıca bizim aklımızda olan marka Lenovo ve ASUS var doğrumu bilmiyoruz. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo hiç kullanmadım bilmiyorum. Fakat Asus güzel. İntel olması zorunlu mu ? Neden intel tercih ediyorsunuz. Render işlemleriyle değilde,sadece dediğiniz gibi oyun ders vs. gibi işlemlerde kullanıcaksanız. Amd öneririm.
Eğer İntel olması zorunlu değilse şu modeli öneririm.

Asus FX505DT-BQ190T Özelliklerini merak ediyorsanız kısaca sıralayayım.
Ryzen 5 3550H-W10 Home-8GB Ram-15.6"-Gtx 1650

Her şekilde işinizi görecektir. Günümüz oyunlarınıda kasmadan oynatır.

Lenovo hiç kullanmadım bilmiyorum. Fakat Asus güzel. İntel olması zorunlu mu ? Neden intel tercih ediyorsunuz. Render işlemleriyle değilde,sadece dediğiniz gibi oyun ders vs. gibi işlemlerde kullanıcaksanız. Amd öneririm.
Eğer İntel olması zorunlu değilse şu modeli öneririm.

Asus FX505DT-BQ190T Özelliklerini merak ediyorsanız kısaca sıralayayım.
Ryzen 5 3550H-W10 Home-8GB Ram-15.6"-Gtx 1650

Her şekilde işinizi görecektir. Günümüz oyunlarınıda kasmadan oynatır.
Laptop özellikleri hakkında çok fazla bilgim yok zaten. İntel konusuna gelince bildiğimden değil iş yerimdeki bilgi işlemci arkadaşların tavsiyesi nedeniyledir. Asus'a bakacağım teşekkür ederim. Varsa başka tavsiyeler alabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı