7000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
7000 TL
AMD düşünmüyorum hocam NVIDIA'nın sunduğu teknoloji daha iyi diyorlar.
Bu fiyata alabileceğiniz en iyi kart RX 6700'dür başkaların ağzına bakarak karar vermeyin. Oyun için ikisininde sahip olduğu teknolojiler yeterli.

Hocam 6700 size yetip artacaktır, sırf DLSS veya RT için NVIDIA seçmeyin, AMD'de de FSR var.

Bana aslında fark etmez ama sunduğu teknoloji daha iyi dedikleri için arada kaldım şu an AMD kullanıyorum eski olmasına rağmen iyi performans gösterebiliyor bazen hani teknolojiden yanamı olayım yoksa FPS'den yanamı.

Hocam 6700 size yetip artacaktır, sırf DLSS veya RT için NVIDIA seçmeyin, AMD'de de FSR var.

Bir de RT için istemiyorum.

Bana aslında fark etmez ama sunduğu teknoloji daha iyi dedikleri için arada kaldım şu an AMD kullanıyorum eski olmasına rağmen iyi performans gösterebiliyor bazen hani teknolojiden yanamı olayım yoksa FPS'den yanamı.
Hocam teknoloji Nvidia da var ama 3050 zaten kötü kart,6700 her türlü daha iyi olur.

Bir de RT için istemiyorum.
RT,dlss takıntısı yoksa AMD alıp geçin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı