7000 TL her şey dahil PC toplama

Game garaj PSU 8 GB RAM kronik ısınma sorunlu Crucial BX500
1- PSU FSP kullanılıyor. Kronik hiçbir sorununu görmedim.
2- Vengeance RAM'leri karalamaya çalışıyorsun, asılsız iddialar. Yalan yanlış saçmalık. İleride yükseltilebilir. 300 TL verirsin paran olunca yükseltirsin. 8GB RAM çoğu işlem için yeterlidir. APU sistem kurmuyoruz.
3- Crucial SSD'lerde koca sosyalde, forum donanımda, shift delete'de toplasan 10 tane konu anca vardı ısınmayla ilgili. Yani ısınma problemi falan yok, kronik de değil.
4- Önerdiğim parçaların daima arkasındayım, ben bilirim ben en iyisiyim demem asla bundan daha iyi sistem önerisi gelirse kabul ederim öğrenmiş olurum.
5-Biostar anakart yerine S2H tercih ederdim ancak opsiyon sunulmamış. Kaldı ki Biostar firması Tayvan'da 1986'da kurulmuş, ürünleri gayet kaliteli yazılım ve donanım alanında faaliyet gösteren bir firma. Birçok bilinmiş markaya anakart, ekran kartı ve sinema sistemi üretiyor. Sadece marka değeri MSI, Asus gibi yüksek değil.
6- Inno3D GTX 1660Ti ekran kartı önerdim, GTX 1650 Super önerisinde bulunup benim sistemim daha fazla FPS verir diyorsun bir de utanmadan 30 FPS diyorsun.
7- 8GB 3000 Mhz RAM ile 16GB 3000 Mhz RAM arasında 10'dan fazla FPS oynamaz.

2- Vengeance RAM'leri karalamaya çalışıyorsun, asılsız iddialar. Yalan yanlış saçmalık. İleride yükseltilebilir. 300 TL verirsin paran olunca yükseltirsin. 8GB RAM çoğu işlem için yeterlidir. APU sistem kurmuyoruz.
3- Crucial SSD'lerde koca sosyalde, forum donanımda, shift delete'de toplasan 10 tane konu anca vardı ısınmayla ilgili. Yani ısınma problemi falan yok, kronik de değil.
4- Önerdiğim parçaların daima arkasındayım, ben bilirim ben en iyisiyim demem asla bundan daha iyi sistem önerisi gelirse kabul ederim öğrenmiş olurum.
5-Biostar anakart yerine S2H tercih ederdim ancak opsiyon sunulmamış. Kaldı ki Biostar firması Tayvan'da 1986'da kurulmuş, ürünleri gayet kaliteli yazılım ve donanım alanında faaliyet gösteren bir firma. Birçok bilinmiş markaya anakart, ekran kartı ve sinema sistemi üretiyor. Sadece marka değeri MSI, Asus gibi yüksek değil.
6- Inno3D GTX 1660Ti ekran kartı önerdim, GTX 1650 Super önerisinde bulunup benim sistemim daha fazla FPS verir diyorsun bir de utanmadan 30 FPS diyorsun.
30fps fazla verir demedim yanliş anlaşilma var orda 20 30 fps kayip olur dual channel ram olmazsa bu da benim sistemimle ayni veya daha az fps demek
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Crucial ssd technopatta asla onerilmez adata crucial gibi markalar ssd de tercih edilmez

Tavsiye için teşekkürler gönül ister onu almak fakat maalesef bu sistemi alırsam monitör çok dandik kalır. Aldığım fps değerlerini de gösterebilicek bir monitör istiyorum en az kasa kadar önemli bence.

Kaliteli monitör arıyorsan VX2458'i öneririm.

24" + VA panel + curved + 144hz + 1ms.

Cevap bekliyorum sizden yazdiklarimla ilgili.
Hepsini geçtim. Sen konu sahibi arkadaşın ne dediğini okumamışsın. 7066TL'ye gerçekten değmeyecek, klavye mouse kulaklık bile dahil olmayan sistem öneriyorsun. Laf dalaşına doğru gidiyor bu mevzu. Hiç hoşlanmam. O yüzden teşekkür ederim. Tekrar ve son tavsiyem forumda biraz gez dolaş, konuları takip et öğrenmeye çalış. İyi günlerin olsun. :)

Ben orda fsp markasini gormedim gamepower psu yaziyordu fsp ise sorun yok tabi
Hepsini geçtim. Sen konu sahibi arkadaşın ne dediğini okumamışsın. 7066TL'ye gerçekten değmeyecek, klavye mouse kulaklık bile dahil olmayan sistem öneriyorsun. Laf dalaşına doğru gidiyor bu mevzu. Hiç hoşlanmam. O yüzden teşekkür ederim. Tekrar ve son tavsiyem forumda biraz gez dolaş, konuları takip et öğrenmeye çalış. İyi günlerin olsun. :)
Ben belirttim sistemin altinda sinerjiden toplandigi icin boyle diye eger arkadas baska sitelere guveniyorsa ucuza toplarim tabi
Itopya vatan gibi guvenilir yerlerde de maximum benim yazdigim sistem toplanir indirin vb olmadigi surece

Sistem tam istediğim şekilde ben bu bütçeye bu sistemi bir türlü oturtamıyordum çok teşekkürler.

Tavsiye için teşekkürler gönül ister onu almak fakat maalesef bu sistemi alırsam monitör çok dandik kalır. Aldığım FPS değerlerini de gösterebilecek bir monitör istiyorum en az kasa kadar önemli bence.

Azıcık daha aşabilseniz gerçekten RTX2060 ile çok güzel bir sistem.

Geri
Yukarı