7000 TL her şey dahil sistem toplama

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
7000₺ bütçe ile kasa toplamak istiyoruz. Aklımızda bir sistem var fakat en iyisi oldu mu emin değiliz.
Ryzen 5 2600 işlemci.
MSI B450M-A PRO Max anakart.
Kingston HyperX Fury Black 2x8GB 3200MHz RAM.
Samsung 860 Evo 500GB SSD.
Kasa
Bunlar dışında monitör için ~1000₺, klavye, fare, mouse pad için ~300₺, Webcam+ mikrofon için ~400₺ ve bir adet de güzel hoparlör almayı düşünüyoruz. Önerilerinizi bekliyorum.
Bilgisayar özellikle oyun oynanması için değil uzun süre sıkıntı çıkarmadan kullanılabilmesi için toplanıyor yani ekstra oyun performansı gibi bir beklentimiz yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
7000₺ bütçe ile kasa toplamak istiyoruz. Aklımızda bir sistem var fakat en iyisi oldu mu emin değiliz.
Ryzen 5 2600 işlemci.
Kasa
Bunlar dışında monitör için ~1000₺, klavye, fare, mouse pad için ~300₺, Webcam+ mikrofon için ~400₺ ve bir adet de güzel hoparlör almayı düşünüyoruz. Önerilerinizi bekliyorum.
Bilgisayar özellikle oyun oynanması için değil uzun süre sıkıntı çıkarmadan kullanılabilmesi için toplanıyor yani ekstra oyun performansı gibi bir beklentimiz yok.
Hocam sistemde ekran kartı yok R5 2600 eski bir işlemci bu bütçeye alınmaz onun dışında iyi.

Ryzen 5 2600 işlemci.
Kasa
Hocam bir de 7000 liraya kasa toplamak istiyoruz demişsiniz başlığa her şey dahil yazmışsınız.

Kasa burada daha ucuz:
Şu kasa daha iyidir ama:

Geri
Yukarı