7000 TL laptop öneririsi

TheNoblesT.R

Hectopat
6000-7000 TL bütçem var sinama televizyon okuyorum. Buna göre bir laptop önerir misiniz? Oyun falan da oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Attığım laptopta GTX 1650 ile oldukça iyi oyun oynatır. Senin için araştırdım, eğer 8GB bir laptop alırsan oyun vs oynarken gelecekte sana problem çıkaracaktır. Biraz geç al 3 daha ekle derim kesinlikle. Üstteki laptopun birkaç sene sonra oyunlarda pek bir işe yaramayacağını düşünüyorum. Ayrıca linkteki 500GB SSD de sana her işinde inanılmaz fayda sağlayacaktır.

İnanılmaz oyun performansı burada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soğutması da inanılmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gerisi senin tercihine kalmış. Uzun vadede de işini oldukça görmesi için hazırladım yorumu :)

Attığım laptopta GTX 1650 ile oldukça iyi oyun oynatır. Senin için araştırdım, eğer 8GB bir laptop alırsan oyun vs oynarken gelecekte sana problem çıkaracaktır. Biraz geç al 3 daha ekle derim kesinlikle. Üstteki laptopun birkaç sene sonra oyunlarda pek bir işe yaramayacağını düşünüyorum. Ayrıca linkteki 500GB SSD de sana her işinde inanılmaz fayda sağlayacaktır.

İnanılmaz oyun performansı burada.

Soğutması da inanılmaz.

Gerisi senin tercihine kalmış. Uzun vadede de işini oldukça görmesi için hazırladım yorumu :)
Attığın laptop çöp. Bu konuda cahilsin, öneri yapma.

Attığın laptop çöp. Bu konuda cahilsin, öneri yapma.
Attığın laptopa 7100TL verdikten sonra videodada gördüğün üzere LOW ayarlarda 100FPS'yi zor almaya devam edebilir eğer onu tercih ediyorsa :D En yüksek ayarda 100FPS düşük ayarda 200 250FPS veriyor o laptop arkadaşım kullanıyor şua anda. Günümüz koşullarına bakarsan hep siz haklısınız, siz akıllısınız. Tamam hocam alsın 2 sene sonra LOW ayarda 50fps alır oyunlarda. Çocuğun 7100TL'sine yazık ya.

Attığın laptopa 7100TL verdikten sonra videodada gördüğün üzere Low ayarlarda 100FPS'yi zor almaya devam edebilir eğer onu tercih ediyorsa :D En yüksek ayarda 100FPS düşük ayarda 200 250FPS veriyor o laptop arkadaşım kullanıyor şua anda. Günümüz koşullarına bakarsan hep siz haklısınız, siz akıllısınız. Tamam hocam alsın 2 sene sonra Low ayarda 50FPS alır oyunlarda. Çocuğun 7100TL'sine yazık ya.

Cahilsin, o kadar. Attığın laptop en fazla 3 aya soba gibi ısınmaya başlayacak. Malzeme kalitesi zaten çöp. Ayrıca dediğin gibi benim attığımın verediği FPS o kadar düşmeyecek. Hatta artabilir bile.

Attığın laptopa 7100TL verdikten sonra videodada gördüğün üzere LOW ayarlarda 100FPS'yi zor almaya devam edebilir eğer onu tercih ediyorsa :D En yüksek ayarda 100FPS düşük ayarda 200 250FPS veriyor o laptop arkadaşım kullanıyor şua anda. Günümüz koşullarına bakarsan hep siz haklısınız, siz akıllısınız. Tamam hocam alsın 2 sene sonra LOW ayarda 50fps alır oyunlarda. Çocuğun 7100TL'sine yazık ya.
Bilgiliyim diye geziniyor adam 3000 daha koyup 4 5 senede Orta ayarda 100FPS üstü oynamaya devam edebilir ancak 2 3 seneye 7100TL ver dediğin laptop LOW ayarda 50fps anca verir. Cahil herif bide akıllıyım diye geziniyor :D
Cahilsin, o kadar. Attığın laptop en fazla 3 aya soba gibi ısınmaya başlayacak. Malzeme kalitesi zaten çöp. Ayrıca dediğin gibi benim attığımın verediği FPS o kadar düşmeyecek. Hatta artabilir bile.
Tamam hocam ben cahilim. Attığım videoya bakarsın nasıl soba gibi ısınmaya başlıyor. Uzun süredir arkadaşım kullanıyor masaüstü gibi soğutuyor doğru kullanımda laptop. Senin 7100TL'lik laptobu alsın 3 sene sonra FPS artar :D
6000-7000 TL bütçem var sinama televizyon okuyorum. Buna göre bir laptop önerir misiniz? Oyun falan da oynayacağım.
Sen MateBook 14'e 7100TL ver kardeşim 3 sene sonra FPS artarmış bak öyle diyorlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı