7000 TL laptop önerisi

Acer Nitro 5 aldım kullanıyorum, kesinlikle öneririm çok memnunum. Hızlı stabil bir cihaz, pil konusunda da beni çok memnun etti.

Hocam 7K ya ben bulamadım. Link elinde mevcutsa atar mısın?
Acer Nitro 5 aldım kullanıyorum, kesinlikle öneririm çok memnunum. Hızlı stabil bir cihaz, pil konusunda da beni çok memnun etti.

Bu ürünü almak daha mantıklı olmaz mı?

Son düzenleme:
Hocam 7K ya ben bulamadım. Link elinde mevcutsa atar mısın?

Bu ürünü almak daha mantıklı olmaz mı?

HP'nin 8 GB RAM'li versiyonunu kullanıyorum çok memnunum gayet hızlı ve ihtiyaçlarımı karşılıyor (oyun, internette gezinme vs.) Üstelik Acer veya Lenovo L340'daki gibi sıkıntılı bir soğutma tasarımına da sahip değil.
"Gaming" laptop alacaksan YouTube'dan incelemelerini izle özellikle iç ve dış tasarımına (fan, soğutma) dikkat et :)

Acer kesinlikle daha iyi olur HP'nin HZ değeri daha düşük HP Pavilion Gaming 15-dk0005nt (6ZL09EA) Notebook
Gtx 1650'li giriş seviyesi gaming laptoptan nasıl bir oyun, fps performansı bekliyorsunuz da Hz değerine önem veriyorsunuz?
Son çıkan ve yeni çıkacak aaa oyunlarda zar zor 60 fps verecek bir ekran kartından bahsediyoruz.
Gtx 1650'li giriş seviyesi gaming laptoptan nasıl bir oyun, fps performansı bekliyorsunuz da Hz değerine önem veriyorsunuz?
Son çıkan ve yeni çıkacak aaa oyunlarda zar zor 60 fps verecek bir ekran kartından bahsediyoruz.
Hz gibi değerler yerine önce kesinlikle fan ve soğutma tasarımına bakılmasını öneriyorum ve Acer Nitro bu konuda kesinlikle başarısız ve uzun ömürlü olamayacak bir cihaz.

Hocam HP kaç HZ ekran olduğunu söylemiyor o yüzden büyük ihtimal 60Hz.
Son çıkan ve yeni çıkacak AAA oyunlarda zar zor 60 FPS verecek bir ekran kartından bahsediyoruz.

Şaka mı? Ben CS:GO'da rahat 120FPS alıyorum ayrıca FPS 60'a sabitleyince sonra 120'ye sabitleyince çok büyük fark oluyor.
HZ gibi değerler yerine önce kesinlikle fan ve soğutma tasarımına bakılmasını öneriyorum ve Acer Nitro bu konuda kesinlikle başarısız ve uzun ömürlü olamayacak bir cihaz.

Hocam o zaman siz gidip 8K TL ile i5 9300H + GTX 1650 Max-Q + 8 GB RAM 60Hz laptop alabilirsiniz.

eger ekranı 17 inch yapmak istersen 300 tl daha fazla:

Hocam HP kaç HZ ekran olduğunu söylemiyor o yüzden büyük ihtimal 60Hz.

Şaka mı? Ben CS:GO'da rahat 120FPS alıyorum ayrıca FPS 60'a sabitleyince sonra 120'ye sabitleyince çok büyük fark oluyor.

Hocam o zaman siz gidip 8K TL ile i5 9300H + GTX 1650 Max-Q + 8 GB RAM 60Hz laptop alabilirsiniz.
Cs go yeni çıkan bir oyun mu acaba? Çok düşük sistem özellikli bilgisayarlar bile açıyor ve evet 60 Hz ekranı var ben kullandığım için biliyorum.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Intel Core i5 10300H 8GB Fiyatı (soğutma sistemi kötü olabilir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı