7000 TL laptop önerisi

Özellikleri gayet güzel ama marka algisindan dolayı bu laptop beni arada bırakıyor. Acer nasıl bir markadır sizce ?
Hocam gidip gidip bakıyorum spora giderken.Casper dan baya kaliteli duruyor ayni özellikleri olmasına rağmen.Guvenmeyip bende sizin gibi siparişi iptal ettim fakat yine inceledim baktim gayet kaliteli duruşu klavyesi fiyatina göre hoş.O yüzden tekrar sipariş geçtim.

Hocam gidip gidip bakıyorum spora giderken.Casper dan baya kaliteli duruyor ayni özellikleri olmasına rağmen.Guvenmeyip bende sizin gibi siparişi iptal ettim fakat yine inceledim baktim gayet kaliteli duruşu klavyesi fiyatina göre hoş.O yüzden tekrar sipariş geçtim.
Acer iptal mi ettin ?

Bu ürünü bugün sipariş verecektim ekran kartı olduğu için birde fiyatı uygun. Oyunlarla çok işim olmadığı için vazgeçtim Lenovo thinkbook AMD Ryzen 7 4700u işlemcili laptobu sipariş ettim. İkimiz içinde hayırlısı olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı