7000 TL laptop tavsiyesi

Umut.Allper

Hectopat
Merhaba. 7K civarı bütçem var. Üniversite için sunu vs yapacağım, dizi film izleyeceğim gibi gibi oyun falan oynamıyorum. Şık görünümlü ve uzun ömürlü bir cihaz arıyorum. Huawei D14'ü düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoksa bu;
d14 ile çok farkı var mı? Aradaki fiyat farkına değer mi?

Bunlardan birini al D14'te harici ekran kartı yok oyun oynamak gerekirse veya grafik işi.
Bunlar resmen oyun bilgisayarı :/

Üniversite için sunu vs yapacağım, dizi film izleyeceğim gibi gibi oyun falan oynamıyorum. Şık görünümlü ve uzun ömürlü bir cihaz arıyorum.
Bu dedikleriniz için birebir bu bütçeye mükemmel olarak MateBook 14 2020 AMD var. Site üzerinde kupon mantığı var 140TL gelebiliyor en fazla.

Kupon için bu linke bakabilirsiniz. E-Posta ile kayıt olursanız 50TL indirim kuponu veriyor. En aşağıda çark var günlük 3 kere çevirebiliyorsunuz 140TL yakalamaya çalışın 1 veya 2 gün sürer en geç.

7000 TL verip hem iş hem oyun oynarım dersen

Acer Nitro AN515-44
Monster Abra A5.
Casper Excalibur G770

Tercih edebilirsin eğer ben tasarımı şık olsun istiyorum oyunda oynamam diyorsan üstüne biraz daha koyup MacBook Air alırsın ya da Lenovo Thinkpad, Huawei alırsın dediğin gibi tavsiyem biraz daha paran varsa MacBook alman.

Matebook 14 d14 den daha iyi zaten ve daha pahalı. Aradaki fiyat farkına değer mi diyordum
Değer hocam. Sırf performans olarak değil kasa kalitesi olarakta daha kaliteli.

D serisi "Lite" anlamına geliyor diyebiliriz. Türkiye'de bulunan modeller arasında hemen hemen hepsi D serisi ancak önerdiğim model var. Şahsen düz "D'siz" olan 14'ü öneririm. Bütçeniz 8900TL'ye yani Macbook'a çıkamıyorsa alabileceğiniz en iyi Ultrabook'tur günümüzde.

Ayrıca incelememi okuyabilirsiniz;

Değer hocam. Sırf performans olarak değil kasa kalitesi olarakta daha kaliteli.

D serisi "Lite" anlamına geliyor diyebiliriz. Türkiye'de bulunan modeller arasında hemen hemen hepsi D serisi ancak önerdiğim model var. Şahsen düz "D'siz" olan 14'ü öneririm. Bütçeniz 8900TL'ye yani Macbook'a çıkamıyorsa alabileceğiniz en iyi Ultrabook'tur günümüzde.

Ayrıca incelememi okuyabilirsiniz;
Teşekkürler biraz daha düşüneyim.

Geri
Yukarı