7000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
7000

Mustafa4566

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar.
Şu an lise öğrencisiyim. Kendime bir laptop almak istiyorum. 7000 TL civarı bütçem var. Laptop fiyatlarının düşeceğini zannetmiyorum. Derslerim nedeniyle çok oyun oynayan birisi değilim. CS:GO ve Valorant gibi oyunlara ara sıra girerim. Bana 6-7 sene dayanacak bir laptopa ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Monster Abra A5 v16.6.5 almak daha iyi olmaz mı?

Abra serilerine bulaşmayın derim. Isınma sorunu ve kasaları sorunlu. Bütçeyi en fazla ne kadar yapabilirsiniz? Aşamaz iseniz şu iki laptop iyidir:
Bu bütçede oyun için zor. Bu modellere de ileride bir 8'lik daha takarsanız sizi uzun süre götürür.
HP'nin şu gaming laptopu da var:
Ayrıca Acer Nitro 5'de var 6900'e. Bulabilirseniz kesinlikle alın. Ayrıca 2 sene sonra falan 8 GB RAM devri neredeyse bitecek. İleride bir 8'lik RAM daha eklerseniz çok iyi olur.

Abra serilerine bulaşmayın derim. Isınma sorunu ve kasaları sorunlu. Bütçeyi en fazla ne kadar yapabilirsiniz? Aşamaz iseniz şu iki laptop iyidir:
Bu bütçede oyun için zor. Bu modellere de ileride bir 8'lik daha takarsanız sizi uzun süre götürür.
HP'nin şu gaming laptopu da var:
Ayrıca Acer Nitro 5'de var 6900'e. Bulabilirseniz kesinlikle alın. Ayrıca 2 sene sonra falan 8 GB RAM devri neredeyse bitecek. İleride bir 8'lik RAM daha eklerseniz çok iyi olur.
Kral biri apu sistem, diğeri 1050 li sistem. Yani şuan 6900 e acer nitro var :D

Geri
Yukarı