7000 TL Masaüstü Gaming Bilgisayar Önerisi

Manias

Hectopat
Daha fazla  
Bu fiyatlar aralığında beni 3-4 sene götürecek iyi bir gaming kasa toplamak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem maksimum 7000₺’dir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Fifa 2018, FM 2018, Civilization 6, Total War: Warhammer NBA 2K18, GTA V, Battlefield 1 vb. son çıkan oyunları felan oynamak istiyorum.

Teşekkürler.

Bu fiyatlar aralığında beni 3-4 sene götürecek iyi bir gaming kasa toplamak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem maksimum 7000₺’dir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Fifa 2018, FM 2018, Civilization 6, Total War: Warhammer NBA 2K18, GTA V, Battlefield 1 vb. son çıkan oyunları felan oynamak istiyorum.

Teşekkürler.
Güncelleme : Matlab ve AutoCAD tarzı çizim programlarını da arada kullanabilirim.

Sadece kasa istiyorum.

Yeni bütçe : 10000-11000₺ arasıdır. Şimdiden teşekkürler.

@Jira @Asım Demir @Recep Baltaş @Ali Güngör

Bütçeyi aştı ancak bunu öneriyorum:

Ekran Kartı: Galax GeForce GTX1080Ti EX O.C White 11GB 352Bit GDDR5X Ekran Kartı (GLX-80IUJBMDQ0EW) - Ekran Kartı - Bilgisayar Bileşenleri

Soğutmadan anlamadığım için onu seçmedim. Siz karar verir, alırsınız.
Screenshot_20180124-082928.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı