7000 TL masaüstü vs 12.000 TL laptop

KpY0s

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Başlık konuyu yeterince anlatıyor gibi.

SametDursun

Picopat
Bunu bizim değil sizin tercih etmeniz lazım. Bana kalırsa masaüstü.

DrAtahan

Picopat
Performans gibi şeyler üzerinden soruyorum, taşınabilirliği es geçelim şimdilik.
Hocam iyi de iki bilgisayarında özelliklerini yazmamışsınız. Nasıl karşılaştırma yapalım?

SametDursun

Picopat
Performans gibi şeyler üzerinden soruyorum, taşınabilirliği es geçelim şimdilik.

Neden fiyat farkı var hocam? Performans olarak tabii ki masaüstü.

KS
KpY0s

KpY0s

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Hocam iyi de iki bilgisayarında özelliklerini yazmamışsınız. Nasıl karşılaştırma yapalım?
7000TL'lik bir masaüstü hocam, 2060 koyulabilir diye düşünüyorum. Monitör dahil değil.
Neden fiyat farkı var hocam? Performans olarak tabii ki masaüstü.
İleride üniversitede tekrar laptop almak için para biriktirmeye gerek duymamak için, şimdi masaüstü alırsam ileride kalan 5000 ile laptop alacağım gibi düşünülebilir.

İleride üniversitede tekrar laptop almak için para biriktirmeye gerek duymamak için, şimdi masaüstü alırsam ileride kalan 5000 ile laptop alacağım gibi düşünülebilir.
İleri dediğiniz kaç yıl? 5000 TL Türkiye'de birkaç ay içerisinde bile yok olabiliyor teknoloji piyasasında. Şu an laptop alırsanız üniversiteyi çıkaramama ihtimaliniz de var. Hangi bölüm olacak, ne tür bir laptop ihtiyacınız olacak? 5000 TL ile alınan laptop her bölümde yeterli olmaz sonuçta.

Yukarı