7000 TL monitör önerisi

Bütçe
7000
Hocam orta-üst segment bir monitörde önceliğiniz panel türü olmasını tavsiye ederim.
Ama 1080p üzmez mi beni sence :)

Şahsen 4K 60 FPS RDR2 falan oynamak isterdim o kartla. (60'dan daha fazla FPS alırda monitör 60 Hz.)

Şimdi rekabetçi de oynuyorum dediğim gibi. Hikaye oyunlarda mevcut hanemde fakat 4K'nın Hz oranları düşük oluyor. Bütçemde belli.

Şimdi rekabetçi de oynuyorum dediğim gibi. Hikaye oyunlarda mevcut hanemde fakat 4K'nın Hz oranları düşük oluyor. Bütçemde belli.

Anlıyorum hocam madem bütçeniz var buna bakabilirsiniz.

Bende Gigabyte kullanıyorum gayet memnunum herhangi bir ölü pikselle karşılaşmadım.
Ya da diğer attığım Casper alınabilir daha ucuz ve iyi yorumları var.

Bunu al geç, işini fazlasıyla görür.

Sence 4K işine girmeye gerek var mıdır?
2K tercihim zaten rekabetçi oyunlarda oynuyorum. Bu monitöre çok rastladım deneyimin var mı yoksa özellikleri dolayısıyla mı tavsiyen.

Sence 4K işine girmeye gerek var mıdır?
2K tercihim zaten rekabetçi oyunlarda oynuyorum. Bu monitöre çok rastladım deneyimin var mı yoksa özellikleri dolayısıyla mı tavsiyen.
4k'yı şu yüzden önerdi bence dostumuz . Bu kartın gücü çok fazla ve bu bütçede 4k tatlı olur bu kartla ama 4k ve Hz'i yüksek olan monitörler çok pahalı. Ayrıca sen rekabetçi oynadığın için 2k yeterli olur diye düşünüyorum.
RDR2 tarzı hikâye ağırlıklı oyunlar oynasaydın o zaman 4k nefis olurdu.

4K'yı şu yüzden önerdi bence dostumuz. Bu kartın gücü çok fazla ve bu bütçede 4K tatlı olur bu kartla ama 4K ve Hz'i yüksek olan monitörler çok pahalı. Ayrıca sen rekabetçi oynadığın için 2K yeterli olur diye düşünüyorum.
RDR2 tarzı hikâye ağırlıklı oyunlar oynasaydın o zaman 4K nefis olurdu.

Sence güvenilir mi? Özellikler aşırı iyi ve kartımla uyumlu Premium FreeSync destekliyor.

Sence güvenilir mi? Özellikler aşırı iyi ve kartımla uyumlu Premium FreeSync destekliyor.
Hocam sinerji güvenilir bir site lâkin monitör hakkında fazla bilgi bulamadım. Türkiye pazarında monitör işine yeni girmişler sanırım. YouTube'dan bakarım şimdi incelemelere.

Hocam sinerji güvenilir bir site lâkin monitör hakkında fazla bilgi bulamadım. Türkiye pazarında monitör işine yeni girmişler sanırım. YouTube'dan bakarım şimdi incelemelere.
Technopat tarafından incelemesi yapılmış..
Hani marka belli insanın aklına soğutucu ve kasa gelir lakin özellikler çok iyi.
İncelemelere bakma zahmetini gösterdiğin için şimdiden teşekkür ederim..

Yeni konular

Geri
Yukarı