7000 TL monitör önerisi

Bütçe
7000 tl

nabukhednezar

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Merhaba herkese, RX 6800 ekran kartlı bir sistem aldım, bunun için uygun bir monitör bakıyorum, 2K monitörün daha uygun olacağını öğrendim, monitör işlerinde pek iyi olmadığımdan tüm monitör önerilerinize açığım. Bütçe maksimum 7000 TL.

TUF serisi iyi değil. Ciddi kusurları var.
Çok güzel görünüyor fakat ben curve bir ekran düşündüm, böyle düz ekranlar daha mı iyi sizce

Çok güzel görünüyor fakat ben curve bir ekran düşündüm, böyle düz ekranlar daha mı iyi sizce

Curved'ler VA panel oluyor. VA panel ghosting sorunludur. Flat monitör IPS daha mantıklı. Dell'e muadil olarak Cooler Master öneriyorum. Arada kaldığımız monitördür kendisi. Çok kullanıcısı olmadığı için tercih edilme aşamasında tıkanıyor biraz.

Curved'ler VA panel oluyor. VA panel ghosting sorunludur. Flat monitör IPS daha mantıklı. Dell'e muadil olarak Cooler Master öneriyorum. Arada kaldığımız monitördür kendisi. Çok kullanıcısı olmadığı için tercih edilme aşamasında tıkanıyor biraz.
Tamamdır Çok teşekkürler

Tartışmasız.

Bu arada 1 adet stoklarına eklemişler son anda sizin mesajlarınıza bakarken gördüm aldım arada ekliyorlar sanırım stoklarına haberiniz olsun, iyi monitördür herhalde bu kadar talep olduğuna göre.

Son düzenleme:
Bu arada 1 adet stoklarına eklemişler son anda sizin mesajlarınıza bakarken gördüm aldım arada ekliyorlar sanırım stoklarına haberiniz olsun, iyi monitördür herhalde bu kadar talep olduğuna göre.

Alabildiyseniz harika bir haber. Çünkü tam F/P bir ürün. Alanlar çok memnun. Konuları forumda var. 👍 Tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı