7000 TL oyun odaklı sistem önerisi

Bütçe
7000 tl

YemekSever

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi 7000 TL bütçem var. Oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum. Ağırlıklı olarak LoL, Valorant, CS:GO oynuyorum.

Hazır sistemler satan sitelerin RTX 2060-RX 5600 XT'li versiyonlarına baktım ama hepsinin içlerinde mutlaka kronik sorunlu ya da dandik parçalar oluyormuş. Önerebileceğiniz RTX 2060-RX 5600 XT içeren parçaları kaliteli hazır bir sistem var mı? Veya bilgisayar toplama sihirbazı olan sitelerden toplama önerebilir misiniz? Ekran kartları RX 5600 XT-RTX 2060 olacak şekilde. Gerekirse bütçemi 100 TL kadar esnetebilirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi 7000 TL bütçem var. Oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum. Ağırlıklı olarak LoL, Valorant, CS:GO oynuyorum.

Hazır sistemler satan sitelerin RTX 2060-RX 5600 XT'li versiyonlarına baktım ama hepsinin içlerinde mutlaka kronik sorunlu ya da dandik parçalar oluyormuş. Önerebileceğiniz RTX 2060-RX 5600 XT içeren parçaları kaliteli hazır bir sistem var mı? Veya bilgisayar toplama sihirbazı olan sitelerden toplama önerebilir misiniz? Ekran kartları RX 5600 XT-RTX 2060 olacak şekilde. Gerekirse bütçemi 100 TL kadar esnetebilirim.

cevap yok kasddsgdasadfgh

bunu öneririm AMD 3500X-ASUS DUAL-RTX2060-ECO-OC-PRIME B450M-K-SAMSUNG 500GB SSD-16 GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

İ5 10400F
H410 M-A
Adata 8GB DDR4 Ram 3000 Mhz 2 tane alın
Rtx 2060
Sandisk Ultra M2 SSD
Corsair 550W Kasa
Biraz geçti bütçeyi ama bu sistem gayet güzel yukarıdaki sistemden iyi olduğu kesin.

İ5 10400F
H410 M-A
Adata 8GB DDR4 Ram 3000 Mhz 2 tane alın
Rtx 2060
Sandisk Ultra M2 SSD
Corsair 550W Kasa
Biraz geçti bütçeyi ama bu sistem gayet güzel yukarıdaki sistemden iyi olduğu kesin.

Yalnız walt daha iyi ekran kartı daha kaliteli RAM'lar daha kaliteli ve SSD SandiksK gibi çöp bir SSD değil.
Bir de ben bunu hazır sistem önerisi olarak tam 7074 TL üzerine hesapladım, senin dediğin sistem daha dandik ve parça parça bir de daha pahalı.

yanlız walt daha iyi ekran kartı daha kaliteli ramlar daha kaliteli ve ssd sandiks gibi çöp bi ssd değil
bide ben bunu hazır sestem önerisi olarak tam 7074 tl üzerine hesapladım senin dediğin sistem dah a dandik ve parça parça bide daha pahal ı:
Dandik demek daha yeni kayıt olmuşsunuz bu işten anlamıyorsanız şimdiden bırakın önerdiğim işlemci o işlemciden çok daha güçlü hem tek çekirdek hem de çoklu işlem olarak ayrıca önerdiğim SSD sizin sisteminizdekinden hem daha fazla ömürlü hem de daha hızlı bir SSD Palit dandik bir marka değil Corsair kasa zaten en iyisi anakart olarak da bu bütçedeki en iyi anakart M.2 desteği olan o yüzden Vatan'dan kazıklamak yanlış bir düşünce bilmeden sistem tavsiyesi vermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı