7000 TL oyuncu laptop önerisi

Bütçe
7000

Ahmet Yorulmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar maksimum 7000 TL fiyat verebiliyorum. En iyi fiyat performans olarak oyun için önerebileceğiniz laptop önerilerinizi dikkatle inceleyeceğim. Şimdiden Technopat ailesine teşekkür ederim.

Arkadaşlar maksimum 7000 TL fiyat verebiliyorum. En iyi fiyat performans olarak oyun için önerebileceğiniz laptop önerilerinizi dikkatle inceleyeceğim. Şimdiden Technopat ailesine teşekkür ederim.

https://www.hepsiburada.com/hp-14s-fq1014nt-amd-ryzen-5-5500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-14-tasinabilir-bilgisayar-4h0v4ea-p-HBCV000013LNEQ?magaza=Laptopfırsatı&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV000013LNEQ&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
Yanına 8 GB RAM ile bu model mantıklı olabilir oyun için maalesef bütçe en az 10 bin TL olması lazım.

7.000'e sıfır laptop yok rahat şekilde AAA oyun oynatacak.
2. el GTX 1050ti, GTX 1650, GTX 970M laptoplara falan bakman lazım. Onlar da bu fiyata zor ama pazarlıkla falan, belki.

Evet böyle çöpler bile dünya para oldu. Maalesef 7 bin bandında bundan iyisini bulamazsınız, en az 10-12 bin gözden çıkarmanız gerek.

Evet gerçekten dedikleriniz doğru. Yurt dışında çöp edecek bu ekran kartları burada altın değerinde satılıyor. Adına ne denir bilmem ama sonu hayırlı olur inşallah. Çok teşekkür ederim arkadaşlar hepinize hayırlı geceler diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı