7000 TL sistem önerisi

Bütçe
değişken fakat 7000TL civarı

SEFABRUZZI

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
GTX 1660S - Ryzen 5 3600 / i5 10400F sistem toplamayı düşünüyordum fakat malum fiyat artışı vazgeçmek zorundayım :(

Valorant, Rocket League, Bannerlord, Fortnite, Hyper scape, FIFA oynuyor; Sony Vegas 15 Pro kullanıyorum.

Vegas ile 720p 60FPS video alabilmem yeterlidir.

Oyunlarda yüksek grafiklere ilgim yok fakat kenar yumuşatmalı ve 1080p oynamak isterim.

Elimde halihazır 165Hz monitör var.

Daha ucuz bir sistem önermenizi rica edeceğim, ellerinizden öper :)

( Bütçe belirtildi )

Edit: AMD ekran kartı düşünmüyorum.

GTX 1660S - Ryzen 5 3600 / i5 10400F sistem toplamayı düşünüyordum fakat malum fiyat artışı vazgeçmek zorundayım :(

Valorant, Rocket League, Bannerlord, Fortnite, Hyper scape, FIFA oynuyor; Sony Vegas 15 Pro kullanıyorum.

Oyunlarda yüksek grafiklere ilgim yok fakat kenar yumuşatmalı ve 1080p oynamak isterim.

( Bütçe belirtildi )

Hocam ne kadar bekleyeceğinizi bilmiyoruz ama, beklemenizi tavsiye ederim saçma sapan sistemler çok gereksiz fiyatlara satılıyor birkaç ay sonra bu paraya 1660S+10400F toplanırsa üzülürsünüz. Ben beklemenizden yanayım.

Hocam ne kadar bekleyeceğinizi bilmiyoruz ama, beklemenizi tavsiye ederim saçma sapan sistemler çok gereksiz fiyatlara satılıyor birkaç ay sonra bu paraya 1660S+10400F toplanırsa üzülürsünüz. Ben beklemenizden yanayım.
Ben de öyle düşünüyorum hocam. Yazın bi durumları gözlemek lazım.

( Bütçe belirtildi )

Ekran kartını 1660 Super kasayı Vento yapın. İleride aynı RAM'den 1 tane daha alırsanız çok güzel olur.

Geri
Yukarı