7000 TL Sistem tavsiyesi

pekgozumut

Kilopat
Daha fazla  
Hocam bir şey sorucam Gaming gecesi sadece İncehesap'ta mı oluyor ve ikinci sorum İncehesap'tan Gaming gecesinde ürün almak güvenli midir? Birkaç konuda önemsiz paketlendiğini söylüyorlar.

Birçok kere Gaming gecesinden alışveriş yaptım hatta hemen hemen her hafta bakarım diyebilirim. Önemsiz paketleme gibi bir şeyi hiç görmedim

Hocam bir şey sorucam Gaming gecesi sadece İncehesap'ta mı oluyor ve ikinci sorum İncehesap'tan Gaming gecesinde ürün almak güvenli midir? Birkaç konuda önemsiz paketlendiğini söylüyorlar.
Evet sadece İncehesap'ta oluyor. Her cuma birçok kişi alıyor. Sorun yaşayanlar oluyor fakat güvenilirdir. Bir sıkıntı çıkarsa ilgilenirler.

Evet, Gaming Geceleri sadece İncehesap'ta oluyor. Ve evet, ürün almak güvenli ama kargoyu geç yolluyorlarmış ve iletişim konusunda biraz sıkıntılılar.

İncehesaptan alışveriş yapmayı düşünmüyorum, kişisel bir tercih, mağazası olan bi yerlerden almaya niyetliyim bu sistem harici hazır sistem öneriniz var mı bu hafta gaming gecesi çok boş ürünlerle doluydu çünkü onu da incelemiştim.

İncehesaptan alışveriş yapmayı düşünmüyorum, kişisel bir tercih, mağazası olan bi yerlerden almaya niyetliyim bu sistem harici hazır sistem öneriniz var mı bu hafta gaming gecesi çok boş ürünlerle doluydu çünkü onu da incelemiştim.
Vatan'daki sistemi alabilirsiniz. İmzada ki sistemle hemen hemen aynı performansı veriyor. GTA V ultra ayarlarda 60-80 FPS alıyorum. Sizde aynı FPS'leri alırsınız.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı