7000 TL sistem toplama

Kqtally

Hectopat
Daha fazla  
6000-7000 TL arasında sistem toplamak istiyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Önceliğim Valorant, GTA, Witcher, CS:GO gibi oyunlar.

Açıkçası önceliğim hazır gelmesi, internette klasik sitelerde bazen indirime girebiliyor ama fiyat açısından daha rahat olacaksa parça da alabilirim. Fark etmiyor, hangisi daha mantıklı ve uygunsa...

Marka olarak bir önceliğin var mı yoksa en çok FPS hangisiyse o mu :D? Ha bide sadece kasa mi yoksa monitor vb dahil mi

Marka olarak bir önceliğin var mı yoksa en çok FPS hangisiyse o mu :D? Ha bide sadece kasa mi yoksa monitor vb dahil mi
Monitör bu fiyata uyguna gelebileceğini düşünmediğim için eski monitörümle idare edebilirim bir süre, sonrasında almayı düşünüyorum. (Tabi uyguna fazla aşmadan denk gelirse neden olmasın :p)
Önceliğim tabii ki f/p olması marka yok şuanda aklımda

Hazır sistemlere baktim lakin iyi bir sistem göremedim ama aklınızda bulunsun diye toplama sistem şu şekilde alabilirsiniz isterseniz link atarım (akakçe.com dan bulabilirsiniz)

Ryzen 3 4100
Rx 6400 xt 4gb
700w + kasa
B450 anakart
2×8 3200mhz ddr4 ram
500gb m2 ssd
7500tl civari yaklaşik oluyor

Spesifik detaylari yazabilirim isterseniz yuzeysel yazdim

Hazır sistemlere baktim lakin iyi bir sistem göremedim ama aklınızda bulunsun diye toplama sistem şu şekilde alabilirsiniz isterseniz link atarım (akakçe.comdan bulabilirsiniz.

Ryzen 3 4100.
RX 6400 XT 4 GB.
700W + kasa.
B450 anakart.
2×8 3200MHz DDR4 RAM.
500GB M.2 SSD.
7500TL civari yaklaşik oluyor.

R3 4100 almak mantıksızo lur.
Hazır sistemlere baktim lakin iyi bir sistem göremedim ama aklınızda bulunsun diye toplama sistem şu şekilde alabilirsiniz isterseniz link atarım (akakçe.comdan bulabilirsiniz)

Ryzen 3 4100.
RX 6400 XT 4 GB.
700W + kasa.
B450 anakart.
2×8 3200MHz DDR4 RAM.
500GB M.2 SSD.
7500TL civari yaklaşik oluyor.

Kasa ve PSU ne olacak yani hangi marka.

Bulabildigim 700W kasa ön tarafı camlı şu model

R3 4100 en iyi alternatif intel tarafinda da iyi seçenekler var ryzen sadece benim önerim

Yeni konular

Geri
Yukarı