7000 TL sistem toplama

Bütçe
7000

yusuf11359

Yoctopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller arkadaşlar, uzun zamandır araştırıyorum ama hala karar veremedim nasıl bir bilgisayar toplayacağıma. Şu an elimde 7000 lira var bu yaz bu kadar para alabildim diğer yaz bir daha çalışıp 3.5 bine sistemi güncellemek istiyorum güzel bir ekran kartı ile.
Şu an 7000 liraya APU alıp ileride iyi bir yükseltme mi yapmak yoksa ikinci el ekran kartı iyi bir sistem mi toplamak mantıklı olur?
Eğer APU mantıklıysa öneri yapar mısınız? @messinicocugu sanirim siz bu konuda bilgilisiniz.

Hocam açıkçası PlayStation 4 kullanıcısıyım ve aldığıma bin pişman oldum oyunlarına bilgisayara göre çok para veriyorsun üstüne PS Plus adlı rezalete de ayrı ücret ödüyorsun bunun yerine RTX ile bir sistem yapabilirsin veya güncelleyebilirsin PS özelinde birkaç oyun var diye kesinlikle almaya değmez benim fikrim bu saygılarımla.

İyi Sosyaller arkadaşlar, uzun zamandır araştırıyorum ama hala karar veremedim nasıl bir bilgisayar toplayacağıma. Şu an elimde 7000 lira var bu yaz bu kadar para alabildim diğer yaz bir daha çalışıp 3.5 bine sistemi güncellemek istiyorum güzel bir ekran kartı ile.
Şu an 7000 liraya APU alıp ileride iyi bir yükseltme mi yapmak yoksa ikinci el ekran kartı iyi bir sistem mi toplamak mantıklı olur?
Eğer APU mantıklıysa öneri yapar mısınız? @messinicocugu sanirim siz bu konuda bilgilisiniz.
Bu sisteme bakabilirsin apu sistem işlemciyi 5600 g yaparsan iyi olur 7 bin TL oluyor ve istersen 500 gb ssd olarak seçersen 7500 tl olur ama bütce yetmezse 240 GB alabılrısın.

Üstte atılan apu sistem fena değil toplarsan böyle bir şeyde olabilir:
7300tl gibi bir şey tutuyor.

@Sasukex77 hocam ne fark olur 5600G yaparsam büyük FPS farkı olur mu? Yoksa sadece 5,6 FPS mi oynar

Üstte atılan APU sistem fena değil toplarsan böyle bir şeyde olabilir:
7300TL gibi bir şey tutuyor.

Teşekkürler hocam. Bu sisteme nasıl bir monitör önerirsiniz 60Hz veya 120Hz 144Hz?

Son düzenleme:
@Sasukex77 hocam ne fark olur 5600G yaparsam büyük FPS farkı olur mu? Yoksa sadece 5,6 FPS mi oynar

Teşekkürler hocam. Bu sisteme nasıl bir monitör önerirsiniz 60Hz veya 120Hz 144Hz?
Tahmini 20 fps galiba tam hatırlamıyorum

YouTube de karsılastırma vıdeo ları var istersen bakabilirsin

Sıfır olarak bu iyidir:

Yeni konular

Geri
Yukarı