7000 TL Sistem Toplama

Efe2397

Decapat
Arkadaşlar merhaba benim 7000 TL bütçem var (monitörsüz). GTX 1070 Ti i5-8600K sistem toplamak istiyorum. Sinerji, Teknobiyotik, İtopya gibi siteler olabilir (İstanbul'da olması yeterli). Sitelerde hazır olursa daha çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1080 + 16GB bellek + 240 GB SSD'li bir sisten alınabilir. Yarın bakacağım.
Yarın hatırlatma amaçlı mesaj yazarsanız iyi olur.

Ayrıca ne amaçla kullanacaksın sistemi?
8600K seçmenin özel bir nedeni var mıdır?

1080 istemiyorum 1070 ti olursa sevinirim bu arada i5 8600k seçmemin nedeni yok güncel diye seçtim ryzen den kaçınıyorum nedeni açık değili İntel daha iyi gibi geliyor (oyun - yayın - video) pc toplamamın ana nedenleri
Manli ekran kartını ilk kez görüyorum. bir sıkıntı çıkar mı ?

(
Hatırlatma mesajı )

@Efe2397
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İleri seviye OC falan yapmayacaksan alınabilir bende GALAX modeli sipariş ettim bekliyorum. 8600K çok iyi bir işlemci ben de aynısını almayı düşünüyorum ama yayın işine gireceksin herkes Ryzen öneriyo çift çekirdek performansından dolayı.

@Efe2397
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İleri seviye OC falan yapmayacaksan alınabilir bende GALAX modeli sipariş ettim bekliyorum. 8600K çok iyi bir işlemci ben de aynısını almayı düşünüyorum ama yayın işine gireceksin herkes Ryzen öneriyo çift çekirdek performansından dolayı.
Senin 1070TI stoklarda yoktu yurtdışından gelecek daha değil mi? Nanokatalogtan almıştın sen de

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı