7000 TL telefon önerisi

Bütçe
7000

Poinefe

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi günler. Ben şu an Xiaomi'nin mi mix 2 modelini kullanıyorum. Yazın da telefonumu değiştirmek istiyorum. Böyle beni 4-6 yıl aralığında götürsün istiyorum, var mı böyle kesin al dediğiniz bir telefon?
Bu arada kamera çok şaşalı olmasına gerek yok OIS desteği olsun ve islemcisiyle bataryasıyla daha ön planda olsa daha mutlu olurum dediğim gibi beni 4-6 yıl aralığında götürsün.

Not: Bir Xiaomi kullanıcısı olarak POCO F3'e ya da mi 10t Pro'ya geçsem yazılımsal sıkıntıları hisseder miyim?

Uzun ömürlü ve stabil olmasını istiyorsanız IP11 öneririm.

Not: Bir Xiaomi kullanıcısı olarak POCO F3'e ya da mi 10t Pro'ya geçsem yazılımsal sıkıntıları hisseder miyim?

MIUI 12 de bazı sıkıntılar olduğu söyleniyor. Hissedilir düzeyde. Ancak tercih edilebilir. F/P olarak çok iyi telefonlar. Bence işi garantiye almak için iPhone alın. Android isterseniz şu modeller düşünülebilir.

Google sorunu olmasa P40 önerirdim. Önemli değilse oda tercih edilebilir.

Merhabalar iyi günler. Ben şu an Xiaomi'nin mi mix 2 modelini kullanıyorum. Yazın da telefonumu değiştirmek istiyorum. Böyle beni 4-6 yıl aralığında götürsün istiyorum, var mı böyle kesin al dediğiniz bir telefon?
Bu arada kamera çok şaşalı olmasına gerek yok OIS desteği olsun ve islemcisiyle bataryasıyla daha ön planda olsa daha mutlu olurum dediğim gibi beni 4-6 yıl aralığında götürsün.

Hocam bütçenizin belki altında ama Samsung M31s güzel telefon. Sanırsam oyun da oynayacaksınız. PUBG Mobile gibi oyunları 60 FPS rahat oynatıyor. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı