7000 TL telefon önerisi

Bütçe
7000

OxGyEn

Decapat
Daha fazla  
Haftaya babam telefon alacak. Letgo'dan 2.el bir S20 FE buldum. 7 ay kullanılmış ve bayağı temiz duruyor. Snapdragon işlemcili 6000 TL'ye. Bir de M52 var aklımda. Sıfır almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı olur? Bir de X3 GT sıfır var aslında, aklıma 67 W şarj hızından dolayı yatıyor ama MediaTek işlemciden dolayı korkuyorum. Ya da 7000 TL önerebileceğiniz telefon var mı?

Not: Telefonla gün içinde 2 saat PUBG oynarım 40 FPS yeterlidir oyunlarda. Biraz da batarya şarj olma süresi vs önemli kriterler bunlardır teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
6000 TL S20 FE için iyi bir fiyat.

Hocam ama belirttiğim gibi oyun oynayan birisiyim ve S20 FE de 25 W hızlı şarj var ama X3 GT de 67 W sadece GT'nin işlemcisinin SD olmadığı için korkuyorum korkularım haklı mıyım sizce? Biraz anlatabilir misiniz X3 GT'yi?

S20 FE donanım, ekran, kamera ve performans olarak daha iyi bir model. X3 GT modelindeki dimensity 1200 güçlü bir işlemci ama S20 FE'deki işlemci kadar güçlü değil. Sırf 67 watt hızlı şarj desteği var diye X3 GT almak anlamsız.

Peki hocam A101 de satılan tel SD versiyon mu? Bir de S20FE'nin Exynos versiyonu neden alınmaz?

POCO X3 NFC 128 GB kullanıyorum her oyunda 60+ FPS alıyorum 120Hz seçeneğide var 20dk da sıfırdan sarjı Full oluyor ve 1 gün sürüyor bitmesi

Benim x3 Pro şarjı 0 dan 100 e 3.5 saatte oluyor nedense. Turbo şarj oluyor diye göstermesine rağmen.
değişik açıkcası bilemiyorum Annem x3 Pro kullanıyor ama ne kadar sürede sarj oluyor dikkat etmedim ama Nfc kesinlike çok hızlı sarj oluyor okula 10dk kala sarja takıyorum 40 tan en az 60-70 oluyor

Ben 25W gibi düşük şarj olmasından korkuyorum bu yüzden biraz aklım bulanık. A52S'e vesaire bakıyorum arada bir ama biraz pahalı geliyor. Eğer kullanan varsa beni bu konuda bilgilendirirse sevinirim.

Not: Telefonu haftaya alacağım. Bütçe maksimum 7000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı