7000 TL telefon tavsiyesi

Arkadaşlar iPhone 12 Mini'nin ekran boyutu çok rahatsız eder mi? Arada bir dizi izlemeyi düşünüyorum, çoğunlukla Spotify kullanırım, telefondan oyun hiç oynamam ve Instagram kullanırım. Kamera benim için önemli. Şarjı beni ne kadar götürür? Bir de SE 2020 düşünüyorum hiç oyun oynanmayacağı için şarjının yeteceğini düşünüyorum, sadece sosyal medya ve Spotify kullanılacak.

Ben pek emin değilim ben olsam o kadar ekranda dizi seyredemezdim.

Arkadaşlar selam, babama telefon bakıyoruz. Bütçe 7K ama çok güzel bir telefon olursa 8K'yı geçmemek şartıyla düşünebiliriz. Kullanımı rahat, kamerası güzel, ekranı kaliteli bir model arıyorum. Belki telefonu alınca kendi A50'mi babama verip onu ben alırım :D Apple varsa bu bütçede önerdiğiniz Apple da olur, Android de olur. @qGhosT @HaWlI KuLlANIcI @BERWAR
Bütçeyi biraz aşıyor ama ekran boyut takıntınız yoksa 12 mini öneririm. Bence bu bütçede Apple bir cihaza yatırım yapmak çok daha iyi bir seçim olacaktır.

Bütçeyi biraz aşıyor ama ekran boyut takıntınız yoksa 12 mini öneririm. Bence bu bütçede Apple bir cihaza yatırım yapmak çok daha iyi bir seçim olacaktır.

Evet şu an Apple'a daha sıcak bakıyorum, 11, 12 mini veya SE 2020 düşünüyorum. 11 ya da 12 mini alırsam 64 GB olacak, SE 2020 alırsam 128 GB ama 11 ve 12 mini de daha güncel ne yapsam bilmiyorum.

Evet şu an Apple'a daha sıcak bakıyorum, 11, 12 mini veya SE 2020 düşünüyorum. 11 ya da 12 mini alırsam 64 GB olacak, SE 2020 alırsam 128 GB ama 11 ve 12 mini de daha güncel ne yapsam bilmiyorum.
12 mini kesinlikle. 64 GB ne yapacağınıza göre değişir. Gerekirse ICloud alır yedekleme yaparsınız. 11'lerin ekranı pek tercih edilmiyor.

Hocam bence SE'ye hiç yönelmeyin çünkü sarj testleri falan da var 12 mini daha iyi işlemci ve pil süresi bakımından kasası da şık zaten bence iPhone 12 mini almalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı