7000 TL'ye APU veya hazır sistem tavsiyesi

CFK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşım için sistem alacağız fakat kararsızız. Bütçesi 8500 TL ama ekranlı bir sistem istediği için 7000 TL civarı diye açtım konuyu. 7000 TL'ye APU bir sistem veya RX 6400'lü bir sistem almayı düşünüyoruz. APU'ya daha yakınız çünkü ileride bütçe çıkma ihtimali yüksek ve bileşenleri yükseltebiliriz. Bu yüzden şöyle bir bilgisayar bulduk fiyatının da uygun olduğunu düşünüyoruz. Artı olarak bu sistemi alırsak da Kingston A2000 250GB M.2 SSD ile takviye yapacağız. Sistem bu şekilde fakat sistemin kasasını 450 TL farkla mesh olan Game Booster'in kasası ile değiştirmeyi planlıyoruz. Sizce gerekli midir? Yoksa başka sistem öneriniz var ise çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Hocam videolara baktığımda FPS farkları o kadar da uçuk değiller gibi sizce 1000TL fazla vermeye değer mi?

Ben bulamadım var mıdır tavsiyeniz?
5600G daha güçlü, daha güncel ve darboğaz ihtimali daha az olan bir işlemci. APU bir sistem satın alarak ilerleyen zamanlarda ekran kartı takma fikri hiç kötü bir fikir değil. Yine de ''bekleriz'' diyorsanız daha yüksek fiyatlara daha iyi hazır sistemler çıkabilir, YouTuberlar olsun, indirimler olsun.

1 haftadır arıyor ekran kartı bir sistem fakat bulamadık en son bunlara yöneldik.
İkinci el parça sorun olmuyorsa:
Bütçe zorlanabilirse RAM'den 2 adet alınsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı