7000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
7000
7000TL ve aşağı olması daha güzel olur ama az daha çıkıp şunu alsan çok daha iyi olur diyorsanız önerilere açığım. Bir ihtimal 8000'e kadar çıkabilirim.
Özelliklere gelirsek benim için önemli olan kamera tarafı. Kamerası güzel olsun ve sosyal medyada dolaşırken akıcı olsun yeterlidir. Önerilerinizi bekliyorum.
@BERWAR

A52s kamera olarak A33 modelinin gerisinde, donanım olarak ise A52s daha güçlü.

S20 FE SD fiyatları da aşırı artmış. Mantıklı olan a33.

A33 de şu an karar kıldım hocam. Ay sonu maaş aldığımda alacağım büyük ihtimal fakat 4 ay kadar bir süre bekleyebilirim eğer diyorsanız yeni modeller filan çıkar beklerim yoksa bu ay sonu inşallah alabilirim A33 modelini.
Bir de model kaç sene güncelleme alacaktır? Hocam onu da söylerseniz çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BERWAR Hocam hayırlı geceler dilerim sizide yordum açıkçası. 1 gündür filan bakınıyorum da s20 fe dikkatimi çok çekiyor hem işlemci hemde kamera bakımından ama 9300TL gibi bir fiyatta fazla geliyor onun için. Normalde bilgisayar da almayı planlıyorumdum fakat bu fiyat artışları yüzünden vazgeçtim. Bir dahaki yaz almayı planlıyorum bu yüzden de Telefon için 10000TL ye kadar çıkabilirim.

Bu fiyat bandında gene aynı özellikler için hangi modeli önerirsiniz?

@BERWAR Hocam hayırlı geceler dilerim sizide yordum açıkçası. 1 gündür filan bakınıyorum da s20 fe dikkatimi çok çekiyor hem işlemci hemde kamera bakımından ama 9300TL gibi bir fiyatta fazla geliyor onun için. Normalde bilgisayar da almayı planlıyorumdum fakat bu fiyat artışları yüzünden vazgeçtim. Bir dahaki yaz almayı planlıyorum bu yüzden de Telefon için 10000TL ye kadar çıkabilirim.

Bu fiyat bandında gene aynı özellikler için hangi modeli önerirsiniz?
Bu fiyatlara S20 Fe alınmaz, 200 TL fazla verip S21 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı